reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

W temacie duphastona czytałam ogrom informacji, ale ciekawi mnie Wasze zdanie. Będę brała 2 cykl od 16dc. Owulacja miałam w tamtym cyklu 17dc. Co z tym blokowaniem/nieblokowaniem owulacji przez dupka?
Przepisałam mi go, stary dziadzio ginekolog na NFZ mam wrażenie że trochę w ciemno.
Może wziąć w tym cyklu trochę później, np od 18dc? Czy lepiej nie bawić się w znachora?
 
reklama
Dziewczynki chciałabym Was kochane o coś zapytać. Czy któraś z Was ma plamienia okolo owulacyjne? Jak one wyglądają? Zauważyłam dziś kilka nitek krwi w śluzie podczas podcierania się. Dziś jest 18dc.nie wiem ilo dniowe cykle ponieważ to mój pierwszy cykl z miesiączka po porodzie (9 miesięcy temu). Dziś będę dzwonić do gina umówić się na wizytę kontrolna bo kazała przyjść gdy skończę karmić piersią i po pierwszym okresie.
 
W temacie duphastona czytałam ogrom informacji, ale ciekawi mnie Wasze zdanie. Będę brała 2 cykl od 16dc. Owulacja miałam w tamtym cyklu 17dc. Co z tym blokowaniem/nieblokowaniem owulacji przez dupka?
Przepisałam mi go, stary dziadzio ginekolog na NFZ mam wrażenie że trochę w ciemno.
Może wziąć w tym cyklu trochę później, np od 18dc? Czy lepiej nie bawić się w znachora?

Czytałam ze różne są opinie. Ja mam zalecone brać luteinę po owulacji, i całe szczęście, bo jak zaczęłam brać to owu miałam zwykle koło 18dc. Ryzyko ewentualnego zablokowania owu to dla mnie zbyt duże ryzyko [emoji2368]
 
Czytałam ze różne są opinie. Ja mam zalecone brać luteinę po owulacji, i całe szczęście, bo jak zaczęłam brać to owu miałam zwykle koło 18dc. Ryzyko ewentualnego zablokowania owu to dla mnie zbyt duże ryzyko [emoji2368]
Moj lekarz też twierdzi ,że niestety ale blokuje ten lek owulację....więc lepiej po owulacji ( najlepszy montoring)
 
W temacie duphastona czytałam ogrom informacji, ale ciekawi mnie Wasze zdanie. Będę brała 2 cykl od 16dc. Owulacja miałam w tamtym cyklu 17dc. Co z tym blokowaniem/nieblokowaniem owulacji przez dupka?
Przepisałam mi go, stary dziadzio ginekolog na NFZ mam wrażenie że trochę w ciemno.
Może wziąć w tym cyklu trochę później, np od 18dc? Czy lepiej nie bawić się w znachora?
Ja też miałam przepisywany duphaston 16-25dc ale jak wiedziałam że owu będzie później to brałam dopiero po niej dzień lub dwa.
 
W temacie duphastona czytałam ogrom informacji, ale ciekawi mnie Wasze zdanie. Będę brała 2 cykl od 16dc. Owulacja miałam w tamtym cyklu 17dc. Co z tym blokowaniem/nieblokowaniem owulacji przez dupka?
Przepisałam mi go, stary dziadzio ginekolog na NFZ mam wrażenie że trochę w ciemno.
Może wziąć w tym cyklu trochę później, np od 18dc? Czy lepiej nie bawić się w znachora?
Są różne opinie. Czytałam, że luteina blokuje a duphaston nie.

Szczerze to chyba bym wzięła później
 
reklama
Do góry