reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

W testach jest roznie, duzo zalezy od firmy bo na niektorych widac wyrazna kreske jak jest owu a inne pokazuja wyrazna ale nie tak mocna jak testowa. Trzeba sprawdzac i znalezc takie ktore pasuja.
Ja tez je robie z ciekawosci zeby poznac swoj organizm jeszcze lepiej, ale czy juz zawsze bede robic to nie wiem, moze mi sie znudza, poki co lubie 🙂
 
reklama
A dzisiaj powinnam mieć owulację według aplikacji [emoji85]

Aplikacja to tylko aplikacja, jakiś tam matematyczny algorytm. Ty jesteś żywym organizmem, nie robotem, owu może się przesunąć i nie ma w tym nic złego [emoji6] js przy takich kreskach testuje 2-3 razy dziennie - mam krótki peak [emoji16][emoji16]
 
Ja też robię dla własnej wiadomości ale widziałam posty dziewczyn, że czekały na pozytywny test i się nie doczekały - cykl stracony :p. Więc chyba lepiej w stu procentach nie polegać na testach, tym bardziej jak to dopiero początek ich stosowania :).

Zgadza się. Testy nie u każdego się sprawdzają [emoji85] trzeba sprawdzić na sobie samemu.
 
W testach jest roznie, duzo zalezy od firmy bo na niektorych widac wyrazna kreske jak jest owu a inne pokazuja wyrazna ale nie tak mocna jak testowa. Trzeba sprawdzac i znalezc takie ktore pasuja.
Ja tez je robie z ciekawosci zeby poznac swoj organizm jeszcze lepiej, ale czy juz zawsze bede robic to nie wiem, moze mi sie znudza, poki co lubie [emoji846]

Chyba na wszystkich jest napisane, ze kreska TESTOWA (ta sikana która ma ciemniec) ma być ciemniejsza lub równie ciemna niż kontrolna, przynajmniej ja się nie spotkałam z innymi [emoji13]
Testy owu tak samo jak ciążowe maja swoją czułość, dlatego jedne mogą odbarwiac się mocniej, inne mniej. No i w gruncie rzeczy testy owu wskazują poziom LH w moczu a nie sama owulacje.
 
Aplikacja to tylko aplikacja, jakiś tam matematyczny algorytm. Ty jesteś żywym organizmem, nie robotem, owu może się przesunąć i nie ma w tym nic złego [emoji6] js przy takich kreskach testuje 2-3 razy dziennie - mam krótki peak [emoji16][emoji16]
O kurcze to może ja tez tak powinnam 🙈 No nic, zobaczymy co z tego wyjdzie :)
 
O kurcze to może ja tez tak powinnam [emoji85] No nic, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

No warto sprawdzić na samym sobie. Wielu dziewczynom wystarcza raz dziennie, bo peak się utrzymuje spokojnie cały dzień a czasem i dłużej, wiec nie przeoczą. Ale u mnie na przykład jest inaczej, miałam kiedyś wieczorem pozytyw ale tego samego dnia popołudniu oraz następnego dnia w dowolnej porze już testy były negatywne, wiec mój peak jest stosunkowo krótki. Nigdy nie utrzymuje mi się dłużej [emoji3526] wiec te pierwsze cykle można tak próbować. Pamiętaj, ze LH zmienia się nawet w ciągu jednego dnia, wiec jeśli popołudniu ściemnieje a wieczorem zajaśnieje to zupełnie normalne.

Nie wiem czy ktoś wam wspominał, ale mi na początku wygodnie było używać aplikacji Premom do testów. Tworzy się ładne zestawienie i sama analizuje jak ciemna jest kreska testowa w stosunku do kontrolnej [emoji3526] pomocne jak się ma wątpliwości czy to już [emoji16] wyglada to mniej więcej tak [emoji116] jest darmowa w tym zakresie [emoji3526]
IMG_6361.jpg
 
No warto sprawdzić na samym sobie. Wielu dziewczynom wystarcza raz dziennie, bo peak się utrzymuje spokojnie cały dzień a czasem i dłużej, wiec nie przeoczą. Ale u mnie na przykład jest inaczej, miałam kiedyś wieczorem pozytyw ale tego samego dnia popołudniu oraz następnego dnia w dowolnej porze już testy były negatywne, wiec mój peak jest stosunkowo krótki. Nigdy nie utrzymuje mi się dłużej [emoji3526] wiec te pierwsze cykle można tak próbować. Pamiętaj, ze LH zmienia się nawet w ciągu jednego dnia, wiec jeśli popołudniu ściemnieje a wieczorem zajaśnieje to zupełnie normalne.

Nie wiem czy ktoś wam wspominał, ale mi na początku wygodnie było używać aplikacji Premom do testów. Tworzy się ładne zestawienie i sama analizuje jak ciemna jest kreska testowa w stosunku do kontrolnej [emoji3526] pomocne jak się ma wątpliwości czy to już [emoji16] wyglada to mniej więcej tak [emoji116] jest darmowa w tym zakresie [emoji3526]
Zobacz załącznik 1245586
Ciekawe :):)
 
reklama
Do góry