reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

No i kochane zrobiłam dziś rano strumieniowego pinka i jest bladzioch 💕 jednak wczoraj mnie oczy nie myliły ☺️ Może gdy mój urodzinowy prezent nie wypalił to ten na dzień kobiet się uda ? Nie wiem ... ale jestem dziwnie spokojna ☺️ Objawy zwiastujące miesiączkę ustąpiły , zostały bolące piersi , zgaga od wczoraj i dziś obudziłam się z bólem głowy ... Zobacz załącznik 1244564
gratuluje🥰❤️ Dużo zdrówka , ja zrobie test w sobote , miałam wysoki progesteron aż 61,90 dzisiaj mnie mdli , piersi bolą mnie niesamowicie , jestem po stymulacji owulacji lekarz ostrzegał ze może być ciąża mnoga bo były dwa pecherzyki , staramy się od 9 miesięcy zobaczymy ...☺️
 
reklama
No i kochane zrobiłam dziś rano strumieniowego pinka i jest bladzioch 💕 jednak wczoraj mnie oczy nie myliły ☺️ Może gdy mój urodzinowy prezent nie wypalił to ten na dzień kobiet się uda ? Nie wiem ... ale jestem dziwnie spokojna ☺️ Objawy zwiastujące miesiączkę ustąpiły , zostały bolące piersi , zgaga od wczoraj i dziś obudziłam się z bólem głowy ... Zobacz załącznik 1244564
Który masz dzisiaj dzień cyklu?
 
gratuluje🥰❤️ Dużo zdrówka , ja zrobie test w sobote , miałam wysoki progesteron aż 61,90 dzisiaj mnie mdli , piersi bolą mnie niesamowicie , jestem po stymulacji owulacji lekarz ostrzegał ze może być ciąża mnoga bo były dwa pecherzyki , staramy się od 9 miesięcy zobaczymy ...☺️
Trzymam mocno za Ciebie kciuki !! Mam nadzieje , że w końcu się Wam uda ❤️ Ja powtórzę sobie jutro rano test .. w przyszłym tygodniu pójdę na betę , umówiłam lekarza na 23 marca i czy sie uda czy nie uda to i tak pojadę .. bo jeśli się nie uda to gdzieś mysi być przyczyna że zachodzę tak łatwo ale nie mogę utrzymać ... Czas pokaże 😁 Ale cieszę się że naprawdę jestem dziwnie spokojna ... w styczniu taka nie byłam ... czułam że jest coś nie tak ... teraz wręcz przeciwnie ..
 
Jeszcze chwilę kochana odczekam... chce zrobić wszystko na spokojnie .. w styczniu jak zobaczyłam dwie kreski to byłam strasznie niespokojna .. nie wiem dlaczego , ale szybko leciałam zrobić badania i czułam się fatalnie , od razu pół rodziny wiedziało ... No i poroniłam 🙁 Teraz jest jakoś inaczej ... umówiłam sobie lekarza na 23 marca :) jeśli nie dostanę miesiączki do końca tego tygodnia to pójdę sobie na krew w przyszłym bo pracuje na 12 ☺️Teraz wyciągnęłam nogi na kanapie z uśmiechem pije kawę i głaszcze brzuch 😍
To gratuluje ❤️
 
Jeszcze chwilę kochana odczekam... chce zrobić wszystko na spokojnie .. w styczniu jak zobaczyłam dwie kreski to byłam strasznie niespokojna .. nie wiem dlaczego , ale szybko leciałam zrobić badania i czułam się fatalnie , od razu pół rodziny wiedziało ... No i poroniłam 🙁 Teraz jest jakoś inaczej ... umówiłam sobie lekarza na 23 marca :) jeśli nie dostanę miesiączki do końca tego tygodnia to pójdę sobie na krew w przyszłym bo pracuje na 12 ☺️Teraz wyciągnęłam nogi na kanapie z uśmiechem pije kawę i głaszcze brzuch 😍
Ajjj. Trzymam kciuki, mężowi też jeszcze nie powiesz? 😆
Ja właśnie też jak zajdę czy coś to nikomu nie powiem - powiem mężowi i poczekamy chwile zanim ogłosimy wiadomość. Wszyscy by chcieli od razu wiedzieć 😂
Może to ze jestes spokojniejsza znaczy ze teraz będzie dobrze! Trzymam kciuki Kochana. 😍 I czekamy na 23.03 ♡
 
Hej dziewczyny do mnie dzisiaj przyszła wredna @ wiec zaczynamy 6cs a jak tam u was jak samopoczucie, któraś testuje ? 😊
Hej Fritzie, ja mam planowi okres dostać w niedziele, ale dziś już czuje, ze ból brzucha na miesiączkę, piersi przestały bolec 😕. A muszę dziś zrobić test ciążowy by wykluczyć ciąże przed założeniem aparatu na zabki 🙂. No nic, jak ma przyjść wredna 🐵 to niech przychodzi szybciej, to będzie nowy cykl z monitoringiem !
 
No i kochane zrobiłam dziś rano strumieniowego pinka i jest bladzioch 💕 jednak wczoraj mnie oczy nie myliły ☺️ Może gdy mój urodzinowy prezent nie wypalił to ten na dzień kobiet się uda ? Nie wiem ... ale jestem dziwnie spokojna ☺️ Objawy zwiastujące miesiączkę ustąpiły , zostały bolące piersi , zgaga od wczoraj i dziś obudziłam się z bólem głowy ... Zobacz załącznik 1244564
jest piękny bladzioszek :) trzymam kciuki, gratuluję :)
 
reklama
Może być ciąża albo po prostu kilka pęcherzyków pękło i stąd taki wysoki :) zwłaszcza, że cykl stymulowany. Ja w poprezdnim cyklu miałam prawie 50,ale ciąży z tego nie było i lekarz mi mówił,że progesteron nie służy ocenie ciąży ;)
Kurczę jeszcze się tu za bardzo nie łapie... jak odpisać konkretniej osobie ? Kiedy nie ma pod spodem „odpowiedz„
 
Do góry