reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
U mnie dzisiaj 8 dzień! :D Nie mogę się doczekać aż z mężem zaczniemy już baraszkować [emoji23] Bo dzisiaj to ja do życia nie jestem :D Niby od poniedziałku mam dni płodne a owu ma wystąpić 14. Ciekawe co z tego będzie, ale mam nadzieje ze 3 cykl będzie tym szczęśliwym [emoji3059]

Jeśli do owu jeszcze 10 dni to raczej jeszcze dni płodnych nie ma, a już napewno nie było ich w pn [emoji13] ale trzymam kciuki za ten cykl, trzeci jest ponoć przełomowy, oby u Ciebie był szczęśliwy [emoji6]
 
Przed nickiem danej osoby wpisz @ bez spacji
emoji6.png
wtedy tą osobą będzie wiedziała, że to do niej.
W wiadomości np pisać na początku
Przed nickiem danej osoby wpisz @ bez spacji[emoji6] wtedy tą osobą będzie wiedziała, że to do niej.
 
U mnie dzisiaj 8 dzień! :D Nie mogę się doczekać aż z mężem zaczniemy już baraszkować [emoji23] Bo dzisiaj to ja do życia nie jestem :D Niby od poniedziałku mam dni płodne a owu ma wystąpić 14. Ciekawe co z tego będzie, ale mam nadzieje ze 3 cykl będzie tym szczęśliwym [emoji3059]
Ja powinnam mieć owu w niedzielę, też jestem ciekawa jak minie ten cykl, narazie robię testy owu... Powodzenia
 
Też tak głupio napisałam przez internet [emoji1787][emoji12][emoji2356]
Czyli normalnie przez przeglądarkę internetową [emoji16][emoji5]
No to jak nie będziesz miała pod daną wypowiedzią "odpowiedz" to rób tak jak napisałam wczesniej[emoji5][emoji6] @nick [emoji16][emoji16][emoji16]i każdy będzie wiedział, że to o niego chodzi [emoji5][emoji6][emoji16]
Na początku będzie ciężko żeby zapamiętać nick ale opanujesz raz dwa[emoji16]
Ja polecam aplikacje na telefon jakoś Mi łatwiej się z niej pisze [emoji6][emoji6][emoji6]
Przez internet [emoji39]
 
reklama
Też tak głupio napisałam przez internet [emoji1787][emoji12][emoji2356]
Czyli normalnie przez przeglądarkę internetową [emoji16][emoji5]
No to jak nie będziesz miała pod daną wypowiedzią "odpowiedz" to rób tak jak napisałam wczesniej[emoji5][emoji6] @nick [emoji16][emoji16][emoji16]i każdy będzie wiedział, że to o niego chodzi [emoji5][emoji6][emoji16]
Na początku będzie ciężko żeby zapamiętać nick ale opanujesz raz dwa[emoji16]
Ja polecam aplikacje na telefon jakoś Mi łatwiej się z niej pisze [emoji6][emoji6][emoji6]
Domyslilam się , ze chodzi o przeglądarkę ☺️ Dobrze tak bede robic dziękuje za pomoc 😊
 
Do góry