reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
No i kochane zrobiłam dziś rano strumieniowego pinka i jest bladzioch 💕 jednak wczoraj mnie oczy nie myliły ☺️ Może gdy mój urodzinowy prezent nie wypalił to ten na dzień kobiet się uda ? Nie wiem ... ale jestem dziwnie spokojna ☺️ Objawy zwiastujące miesiączkę ustąpiły , zostały bolące piersi , zgaga od wczoraj i dziś obudziłam się z bólem głowy ...
93B26118-8865-42D7-82ED-F1EA15AE2B85.jpeg
 
No i kochane zrobiłam dziś rano strumieniowego pinka i jest bladzioch 💕 jednak wczoraj mnie oczy nie myliły ☺️ Może gdy mój urodzinowy prezent nie wypalił to ten na dzień kobiet się uda ? Nie wiem ... ale jestem dziwnie spokojna ☺️ Objawy zwiastujące miesiączkę ustąpiły , zostały bolące piersi , zgaga od wczoraj i dziś obudziłam się z bólem głowy ... Zobacz załącznik 1244564
To teraz lec na bete!! 😍
 
Hej dziewczyny do mnie dzisiaj przyszła wredna @ wiec zaczynamy 6cs a jak tam u was jak samopoczucie, któraś testuje ? 😊
U mnie dzisiaj 8 dzień! :D Nie mogę się doczekać aż z mężem zaczniemy już baraszkować 😂 Bo dzisiaj to ja do życia nie jestem :D Niby od poniedziałku mam dni płodne a owu ma wystąpić 14. Ciekawe co z tego będzie, ale mam nadzieje ze 3 cykl będzie tym szczęśliwym 🥰
 
To teraz lec na bete!! 😍
Jeszcze chwilę kochana odczekam... chce zrobić wszystko na spokojnie .. w styczniu jak zobaczyłam dwie kreski to byłam strasznie niespokojna .. nie wiem dlaczego , ale szybko leciałam zrobić badania i czułam się fatalnie , od razu pół rodziny wiedziało ... No i poroniłam 🙁 Teraz jest jakoś inaczej ... umówiłam sobie lekarza na 23 marca :) jeśli nie dostanę miesiączki do końca tego tygodnia to pójdę sobie na krew w przyszłym bo pracuje na 12 ☺️Teraz wyciągnęłam nogi na kanapie z uśmiechem pije kawę i głaszcze brzuch 😍
 
No i kochane zrobiłam dziś rano strumieniowego pinka i jest bladzioch 💕 jednak wczoraj mnie oczy nie myliły ☺️ Może gdy mój urodzinowy prezent nie wypalił to ten na dzień kobiet się uda ? Nie wiem ... ale jestem dziwnie spokojna ☺️ Objawy zwiastujące miesiączkę ustąpiły , zostały bolące piersi , zgaga od wczoraj i dziś obudziłam się z bólem głowy ... Zobacz załącznik 1244564
Gratulacje 😍 który cs okazał się tym szczęśliwym ? 😊
 
reklama
Do góry