reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Taak ciepełko plaża i palmy ❤️ ❤️ ❤️ Dziękuję bardzo😍😍 Może po takim resecie coś tam się uda w końcu!



i ja razem z Wami! aktualnie ledwo żyję tak brzuch boli 😭 Ale trzymam się myśli, że nowy cs to i nadzieja bo nowa szansa na "bombelka"🥰😂
😍😍 No mnie aż łapią skurcse i takie nerwobóle... Jak ja nie cierpie mieć @ 🤣
 
😍😍 No mnie aż łapią skurcse i takie nerwobóle... Jak ja nie cierpie mieć @ 🤣
jeju no ja to mam masakryczne bóle brzucha.. ledwo żyję zawsze. w ogóle wzięłam sobie 2 dni wolnego bo wiedziałam że będzie masakra oczywiście we wtorek i środę i jak na złość spóźniła mi się @ po raz pierwszy w życiu i @ przyszła dziś :D całe szczęście pracuję zdalnie to pół biedy.
 
Któraś z Was pije ziola ojca Grzegorza Sroki? Właśnie je zamówiłam i zastanawiam się kiedy się je pije. Czy od 1dc do owulacji , czy cały czas.
 
Któraś z Was pije ziola ojca Grzegorza Sroki? Właśnie je zamówiłam i zastanawiam się kiedy się je pije. Czy od 1dc do owulacji , czy cały czas.
Hej, ja piłam jeden cykl, ale kuracje zaczęłam dopiero po miesiączce, bo akurat tak mi przyszły zioła. Codziennie przez 3 tygodnie razem z mężem na wieczór przed snem 😀 i wtedy nam się udało, więc od razu jak zobaczyłam ⏸️ to odstawiłam. Dlatego podejrzewam, że ziółka dużo się do tego przyczyniły ❤️ Można pić na dwa sposoby: całe 3 cykle i potem chociaż jeden cykl przerwy lub pić tylko do owulacji (jeśli jest pewność, że owulacja była) następnie odstawić lub pić zioła na II fazę (w przypadku problemów z progesteronem).
Gdyby któraś była zainteresowana mam do oddania za symboliczną kwotę sporą torebkę tych ziółek, bo mnie się już nie przydadzą, a szkoda wyrzucić 😀
 
Dokladnie! Podpisuje się tutaj rękoma i nogami. Przyda się @Luni Wam odpoczynek! Lećcie i cieszcie się sobą. Nawet dobrze się złożyło ze macie ta owulacje 😍

A pytanie, loty odbywaja się normalnie bez szczepionek? Bo slyszalam ze niektore linie chca wprowadzić, ze bez szczepionki nigdzie nie poleci się i nie jestem juz na biezaco czy wprowadzily to czy nie 😅
Hmmm.... ja pierwszy raz słyszę, ze linie mają wprowadzić taki warunek :) dosyć dużo latam i jedyny wymóg to negatywny test na covid ;)
 
Hej dziewczyny. Chciałabym Was zapytać co sądzicie o takich wynikach: FSH 8.29 (U/I) LH 7.72 (mlU/ml) - 2 dzień cyklu oraz 17-oh- progesteron 3.1 ng/ml (7 dni po owulacji). Oczywiście, w przyszłym tygodniu pewnie do nich się odwoła mój lekarz, ale jestem ciekawa Waszego doświadczenia. Z góry dziekuje za odpowiedz.
 
Hmmm.... ja pierwszy raz słyszę, ze linie mają wprowadzić taki warunek :) dosyć dużo latam i jedyny wymóg to negatywny test na covid ;)
no ja też sporo w sumie choć teraz już mam prawie rok przerwy. No właśnie do niektórych krajów nawet nie trzeba testu mieć :) więc właśnie tak celuję, bo nie chcę dodatkowych kosztów robić.
Co do warunku to były gdzieś jakiś czas temu artykuły o tym, że niby mają coś takiego niektóre linie wprowadzić, ale nie wiem czy przypadkiem nie były to plotki podsycające afery dotyczące szczepionek.
 
reklama
Hej dziewczyny. Chciałabym Was zapytać co sądzicie o takich wynikach: FSH 8.29 (U/I) LH 7.72 (mlU/ml) - 2 dzień cyklu oraz 17-oh- progesteron 3.1 ng/ml (7 dni po owulacji). Oczywiście, w przyszłym tygodniu pewnie do nich się odwoła mój lekarz, ale jestem ciekawa Waszego doświadczenia. Z góry dziekuje za odpowiedz.

Niski progesteron jak na szczyt poowulacyjny.
 
Do góry