reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej dziewczyny. Chciałabym Was zapytać co sądzicie o takich wynikach: FSH 8.29 (U/I) LH 7.72 (mlU/ml) - 2 dzień cyklu oraz 17-oh- progesteron 3.1 ng/ml (7 dni po owulacji). Oczywiście, w przyszłym tygodniu pewnie do nich się odwoła mój lekarz, ale jestem ciekawa Waszego doświadczenia. Z góry dziekuje za odpowiedz.
Wydaje mi się że taki niski progesteron może świadczyć o bezowulacyjny cyklu
 
reklama
Jasne, dziękuję. Jednak to nie klasyczne badanie progesteronu, a 17-OH hydroksyprogesteron, którego teoretycznie wynik mieści się w normie dla Fazy lutealnej. Normy: 1,0 - 4,5
 
Jasne, dziękuję. Jednak to nie klasyczne badanie progesteronu, a 17-OH hydroksyprogesteron, którego teoretycznie wynik mieści się w normie dla Fazy lutealnej. Normy: 1,0 - 4,5

Ojjj ja tak wybiórczo przeczytałam progesteron i nie zauważyłam [emoji85] czym się to różni, mówił gin?
 
Ojjj ja tak wybiórczo przeczytałam progesteron i nie zauważyłam [emoji85] czym się to różni, mówił gin?
Jestem zaskoczona tym badaniem. Myślałam, że zlecił mi klasyczny progesteron. Wynik mnie zszokował i dopiero się zorientowałam, ze to 17-oh.. mam wizytę 2go i wtedy dopytam. Costam w necie poczytałam i ponoć jest to bardziej specjalistyczne badanie...
 
Tak. 23 dc było brązowe plamienie 3 dniowe i oczywiście liczyłam na implementacje [emoji2358]
Nie pamietam kiedy była u Ciebie owulacja i jaki cykl, ja plamie czasem już od 1dpo a czasem od 4dpo ale po luteinie wszystko wraca do normy, wiec jakieś nieprawidłowości z progiem mam, tyle ze kilka razy sprawdzany ok. 8dpo zawsze był ok. Może za szybko spada lub za wolno przyrasta na początku i dlatego. Bym się zainteresowała jeśli te plamienia się u Ciebie powtarzają. W okolicy owulacji delikatne plamienia mogą tez być zupełnie normalnym objawem [emoji6]

Jestem zaskoczona tym badaniem. Myślałam, że zlecił mi klasyczny progesteron. Wynik mnie zszokował i dopiero się zorientowałam, ze to 17-oh.. mam wizytę 2go i wtedy dopytam. Costam w necie poczytałam i ponoć jest to bardziej specjalistyczne badanie...
Aż tez sobie poczytałam i w sumie to chyba zupełnie inny cel tego badania jest. Myślałam, ze robiłaś żeby potwierdzić owulacje/poziom w fazie lutealnej, ale chyba jednak nie. Daj znać co Ci gin o tym powie [emoji3526]
 
Witam w 1dc. To będzie drugi cykl z Clo. Testy owulacyjne prawidłowo wskazały owulke, która była najpóźniej dzień po pozytywie. Faza lutealna równe 14dni owulka wypadła koło 20dc.
Miałam w tym cyklu być koło 12dc na monitoringu u mojej ginki, ale położna stwierdziła, że nie ma miejsc i żebym sobie prywatnie do doktor poszła 🙄. Najszybszy termin wizyty na 19dc także po ptakach będzie. Zresztą tak jak liczę to ten cykl też będzie stracony.
 
Ostatnia edycja:
Witam w 1dc. To będzie drugi cykl z Clo. Testy owulacyjne prawidłowo wskazały owulke, która była najpóźniej dzień po pozytywie. Faza lutealna równe 14dni owulka wypadła koło 20dc.
Miałam w tym cyklu być koło 12dc na monitoringu u mojej ginki, ale położna stwierdziła, że nie ma miejsc i żebym sobie prywatnie do doktor poszła 🙄. Najszybszy termin wizyty na 19dc także po ptakach będzie. Zresztą tak jak liczę to ten cykl też będzie stracony. Nie daję trzech dni życia plemnikom mojego partnera. Nie po ostanich przejściach.

Skąd wiesz. Z takich ,,straconych" cyklów dużo dzieci się rodzi. 😀👌
 
reklama
Do góry