reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć, ja miałam w zeszłym tygodniu robione hsg. Dostałam leki przeciwbólowe w kroplówce, ale nie jakieś mocne, bo po badaniu chciałam wrócić sama samochodem. Najpierw na fotelu ginekologicznym pozakładali jakieś narzędzia przez pochwę, poczułam tylko 2 uszczypnięcia przy ich zakładaniu. Potem pojechałam na rentgen i tam 3 razy miałam podawany kontrast. Uczucie jak przy bolesnej miesiączce, ale szybko mijało. Także wszystko jest do zniesienia :-) potem jeszcze 3 godziny leżałam z kroplówkami i do domu.
Zabezpiecz się w jakąś podpaskę i coś do mycia, chociażby mokre chusteczki, bo po badaniu ten kontrast po prostu wypływa i jest też troche krwi.
Nie wiem jak to jest, gdy okaże się, że któryś jest niedrożny, bo u mnie było wszystko w porządku.
 
reklama
Dziękuję za odpowiedź :) to super, dodałaś mi otuchy. I nigdzie już nie szukam żadnych informacji :) zabezpieczę suw w te rzeczy, dzięki że powiedziałaś :*to wszystko robione jest przez cewnik?
 
Cześć dziewczyny, badacie sobie szyjke? Ja się dopiero tego uczę a jak czytałam na różnych forach to każdy pisze inaczej 😋ja dziś jestem 8dpo i wydaje mi się, że szyjka nisko i twarda.
 
Ja miałam rok temu fatalny obraz USG, stwierdzili PCO, bo hormony nie wskazywały na pełny zespół. A teraz w USG czysciutki, niewiadomo dlaczego. Może cukier się unormował. Nie wiem, ale na pewno diagnoza potrafi się zmienić.
No właśnie tak myślę, że nie będę się przejmować akurat tym USG, zobaczymy jak jajniki będą wyglądać bez tego pęcherzyka z krwią i w normalnym cyklu. Teraz tylko czekać na miesiączkę..a mi jak na złość skończył się PMS, ból cycków i podbrzusza 😂😂
Gryzie mnie tylko to, że nawet wykres temperatury (z tego co się orientuję) wskazuje na owulację, a tu coś takiego :/
 

Załączniki

  • IMG_20210220_093100.jpg
    IMG_20210220_093100.jpg
    68,4 KB · Wyświetleń: 66
Cześć dziewczyny, badacie sobie szyjke? Ja się dopiero tego uczę a jak czytałam na różnych forach to każdy pisze inaczej 😋ja dziś jestem 8dpo i wydaje mi się, że szyjka nisko i twarda.
Hej, ja próbowałam, już myślałam, że znalazłam, ale chyba jednak nic z tego 😂 Najczęstsze porównanie o jakim słyszałam to chyba, że jak twarda to w dotyku jak czubek nosa, a jak miękka to jak usta 🤗
 
Hej, ja próbowałam, już myślałam, że znalazłam, ale chyba jednak nic z tego 😂 Najczęstsze porównanie o jakim słyszałam to chyba, że jak twarda to w dotyku jak czubek nosa, a jak miękka to jak usta 🤗
Ale jak to jest w dni płodne wysoko, potem opada i jesli dojdzie do zapłodnienia to znów się podnosi? Czy cały czas powinna być wysoko? :p
 
Ale jak to jest w dni płodne wysoko, potem opada i jesli dojdzie do zapłodnienia to znów się podnosi? Czy cały czas powinna być wysoko? :p
Ja myślałam, że się nie udało, bo szyjka jest nisko. Ale testy wyszły pozytywne. U mnie była wysoko tak do 2-3 dni przed planowaną @. Później zeszła nisko. Ale to pewnie jak ze wszystkim u każdego może inaczej wyglądać, więc obserwuj jak to jest u ciebie
 
U Mnie też się nie zgadzało położenie szyjki w ciąży z synkiem, a było wszystko w porządku. Była właśnie nisko raczej twarda ale wydłużona według Mnie nie[emoji2368]po pozytywnym teście już sobie odpuściłam badanie[emoji6]
 
reklama
Bo
Hej dziewczyny. Pisałam jakiś czas temu ze po bromergonie spadł mi poziom prolaktyny z 28 do 1, cykl mi się unormował- w tym się nie udało zobaczyć dwóch kreseczek ale byłam pozytywnie nastawiona na następny. Zgodnie z zaleceniem lekarza zmniejszylam na czas drugiego cyklu dawkę z 2 tabletek na dobre do 1. Dziś w 3dc poszłam kolejny raz zrobić badanie poziomu prolaktyny i znowu mam 23 😭 załamałam się. Miałam już taka ogromna nadzieje ze będzie dobrze a zaczynam znowu od tego samego punktu co 3 miesiące temu 😢
Jak robisz badanie to dzień przed nie bierzesz bromergonu?
 
Do góry