reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
No właśnie ja nie mogłam ketonalu, bo po badaniu miałam wracać 60km autem do domu i dostałam coś słabszego. Mimo to właściwie nie czułam bólu tylko raczej dyskomfort. Myślę, że bez żadnych leków też da się to przeżyć bez żadnej traumy :-)
Mnie czeka badanie droznosci w kolejnym cyklu, oczywiscie jesli w wymazie nic nie wyjdzie. W klinice do ktorej chodze jest mozliwosc skorzystania ze znieczulenia. Zapytalam moja lekarke co by mi radzila, powiedzialam, ze boje sie bolu wiec ustalilismy, ze przyjade wcześniej i podadza mi tzw. Glupiego jasia a gdyby w trakcie badania bol bylby dla mnie za silny to przerwiemy i podejdziemy do badania jeszcze raz ale ze znieczuleniem.
 
No właśnie ja nie mogłam ketonalu, bo po badaniu miałam wracać 60km autem do domu i dostałam coś słabszego. Mimo to właściwie nie czułam bólu tylko raczej dyskomfort. Myślę, że bez żadnych leków też da się to przeżyć bez żadnej traumy :-)
To zależy od wyniku badania 🙂 ja na początku spokojnie dawałam radę ale jak próbowała bardziej przepchać prawą stronę to mnie skręciło ☹️ nie powiem...do wytrzymania ale po tym chwilowym bólu jestem skłonna uwierzyć, że przy faktycznie niedrożności można się skręcać z bólu
 
Hej dziewczyny ! Cis dzisiaj tu cicho trochę 🙂 co porabiscie? Jaki nastrój ? Ja trche się przeziębiłam i nastrój słaby. W tym tygodniu byłam na usg i był pęcherzyk 25,8 mm lekarz mówił ze jest odpowiedni, a js jestem przekonana, ze to już będzie cysta. Jestem zła ze lekarz nie podał właśnie pregnylu, bo może była jeszcze szansa z takim olbrzymem 😕. A wiec w poniedziałek dzwonię do innego lekarza i od następnego cyklu idę na monitoring. Powinnam jeszcze zrobić badanie progesteronu w 7 dc, ale jak go wyznaczyć jeżeli owulacji prawdopodobnie nie było 🤷‍♀️?
 
Hej dziewczyny ! Cis dzisiaj tu cicho trochę 🙂 co porabiscie? Jaki nastrój ? Ja trche się przeziębiłam i nastrój słaby. W tym tygodniu byłam na usg i był pęcherzyk 25,8 mm lekarz mówił ze jest odpowiedni, a js jestem przekonana, ze to już będzie cysta. Jestem zła ze lekarz nie podał właśnie pregnylu, bo może była jeszcze szansa z takim olbrzymem 😕. A wiec w poniedziałek dzwonię do innego lekarza i od następnego cyklu idę na monitoring. Powinnam jeszcze zrobić badanie progesteronu w 7 dc, ale jak go wyznaczyć jeżeli owulacji prawdopodobnie nie było 🤷‍♀️?
Poprawka progesteron 7 dpo
 
Cześć dziewczyny 💕
Ja dziś z ciekawości patrzyłam jaki będzie dzień cyklu w dniu mojego ślubu 😆 i to będzie prawdopodobnie owulacja ❤️ więc nic tylko czekać ze spokojem to pół roku 🥰 chyba, ze cud się zdąży szybciej 😊
Hahaha ja u siebie też tak liczyłam 3 miesiące przed 😂 nie muszę mówić, że ostatecznie przez te 3 mc zrobił się taki Meksyk, że w podróży poślubnej miałam okres 😂 płakałam z bólu i piłam wino 🤦🙊 dobrze, że było go dużo 😂 a tu już dobrze ponad rok po ślubie 😍
 
reklama
Do góry