reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziękuję za odpowiedź :) to super, dodałaś mi otuchy. I nigdzie już nie szukam żadnych informacji :) zabezpieczę suw w te rzeczy, dzięki że powiedziałaś :*to wszystko robione jest przez cewnik?
Żadnych cewników :-) wkładają tylko narzędzia niezbędne do podania kontrastu i od razu po zrobieniu rtg są wyjmowane
 
reklama
Cześć dziewczyny, badacie sobie szyjke? Ja się dopiero tego uczę a jak czytałam na różnych forach to każdy pisze inaczej 😋ja dziś jestem 8dpo i wydaje mi się, że szyjka nisko i twarda.

Cześć :) Mi położna powiedziała, że nie powinno się samodzielnie badać szyjki bo bardzo łatwo doprowadzić do infekcji.
 
Cześć dziewczyny, badacie sobie szyjke? Ja się dopiero tego uczę a jak czytałam na różnych forach to każdy pisze inaczej [emoji39]ja dziś jestem 8dpo i wydaje mi się, że szyjka nisko i twarda.
U mnie na początku ciąży była miękka i raczej nisko i wszystko było rozpulchnione, później już nie sprawdzałam bo się bałam, w cyklach w których się nie udało była raczej twarda i dość wysoko
 
Cześć, ja miałam w zeszłym tygodniu robione hsg. Dostałam leki przeciwbólowe w kroplówce, ale nie jakieś mocne, bo po badaniu chciałam wrócić sama samochodem. Najpierw na fotelu ginekologicznym pozakładali jakieś narzędzia przez pochwę, poczułam tylko 2 uszczypnięcia przy ich zakładaniu. Potem pojechałam na rentgen i tam 3 razy miałam podawany kontrast. Uczucie jak przy bolesnej miesiączce, ale szybko mijało. Także wszystko jest do zniesienia :-) potem jeszcze 3 godziny leżałam z kroplówkami i do domu.
Zabezpiecz się w jakąś podpaskę i coś do mycia, chociażby mokre chusteczki, bo po badaniu ten kontrast po prostu wypływa i jest też troche krwi.
Nie wiem jak to jest, gdy okaże się, że któryś jest niedrożny, bo u mnie było wszystko w porządku.

Też mnie to niedługo czeka. Ja chciałam bez znieczulenia, ale może jednak warto się na nie zdecydować. U nas to zastrzyk z ketonalu 30 min. przed.
 
Też mnie to niedługo czeka. Ja chciałam bez znieczulenia, ale może jednak warto się na nie zdecydować. U nas to zastrzyk z ketonalu 30 min. przed.
No właśnie ja nie mogłam ketonalu, bo po badaniu miałam wracać 60km autem do domu i dostałam coś słabszego. Mimo to właściwie nie czułam bólu tylko raczej dyskomfort. Myślę, że bez żadnych leków też da się to przeżyć bez żadnej traumy :-)
 
Hej dziewczyny. Pisałam jakiś czas temu ze po bromergonie spadł mi poziom prolaktyny z 28 do 1, cykl mi się unormował- w tym się nie udało zobaczyć dwóch kreseczek ale byłam pozytywnie nastawiona na następny. Zgodnie z zaleceniem lekarza zmniejszylam na czas drugiego cyklu dawkę z 2 tabletek na dobre do 1. Dziś w 3dc poszłam kolejny raz zrobić badanie poziomu prolaktyny i znowu mam 23 😭 załamałam się. Miałam już taka ogromna nadzieje ze będzie dobrze a zaczynam znowu od tego samego punktu co 3 miesiące temu 😢
Hej ja miałam 79 prolaktyny . Brałam 1 tabletkę na noc bromergonu i w 2 miesiące spadło mi do 7 . Biorę teraz połówkę . Za miesiąc skontroluje .
 
No właśnie ja nie mogłam ketonalu, bo po badaniu miałam wracać 60km autem do domu i dostałam coś słabszego. Mimo to właściwie nie czułam bólu tylko raczej dyskomfort. Myślę, że bez żadnych leków też da się to przeżyć bez żadnej traumy :-)

😀
A kiedy po badaniu można rozpocząć współżycie ?
 
reklama
Do góry