reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Niestety ja nie mierzę temperatury, więc nie mogę Ci pomóc 😔 halo dziewczyny, która odpowie koleżance? ☺️
Dziękuję za rozgłos! :D ja dopiero od niedawna mierze i jeszcze nie ogarniam swoich temperatur do końca. Dzisiaj miałam skok do 37.4 °C,ale czytam na necie,że nawet w dniu @ może spaść dopiero
 
Dziękuję za rozgłos! :D ja dopiero od niedawna mierze i jeszcze nie ogarniam swoich temperatur do końca. Dzisiaj miałam skok do 37.4 °C,ale czytam na necie,że nawet w dniu @ może spaść dopiero
Może spaść nawet w trakcie @ dopiero. Trzeba mierzyć dłuższy czas żebyś miała już większe rozeznanie w swoich cyklach i żebyś mogła określić co jest dla Ciebie typowe. Spokojnie, z każdym cyklem będziesz rozumiała więcej [emoji6]
 
Może spaść nawet w trakcie @ dopiero. Trzeba mierzyć dłuższy czas żebyś miała już większe rozeznanie w swoich cyklach i żebyś mogła określić co jest dla Ciebie typowe. Spokojnie, z każdym cyklem będziesz rozumiała więcej [emoji6]
To na pewno:) lubię odkrywać nowości w swoim organizmie:D mam z tego frajdę. Dzięki za odpowiedź 😊
 
A ja się witam w 1dc niestety kolejny cykl nie udany mimo pięknych pęcherzyków😔 jestem na stymulacji 4 cykl i wiecie co chyba w tym cyklu odpuszczę tą całą stymulacje bende próbować bez 😊 zmęczona jestem tymi monitoringami tymi tabletkami na stymulacje mój dr ma zasadę że próbujemy 6 razy na stymulacji a dopiero potem inseminacja już sama niewiem co mam myśleć 🤔 coś niechce zalapać😔 dostałam zlecenie na badania genów mthfr i dimery zobaczymy co wyjdzie 🤔
 
Czy któraś z Was ma Luxmed?
Robicie w ramach pakietu jakieś badania?
Umówiłam się na teleporade. Ruszamy z 5 cyklem starań. Jakie badania powinnam zrobić na początek?
 
Dziewczyny mam temat do rozmowy : Małe dzieci w rodzinie? Drażnią Was i wywołują negatywne emocje (smutek, zazdrość) czy poprawiają Wam humor i dają nadzieję?

U mnie jest 4 małych szkrabów w wieku od 2 do 5 lat, są to wszystkie dzieci moich sióstr, a u męża jest jeden 2 letni szkrab jego siostry ☺️ Wszystkie kocham miłością wielką i bardzo się cieszę jak je widzę, ale zdarza się przypływ niepohamowanego smutku czasami nie wiadomo skąd 🤷🏻‍♀️

U mnie zaraz urodzi się 6 wnuk dla moich rodziców, dzieciaki w przedziale 2-11 lat (nie licząc tego najmłodszego który pojawi się lada moment). Mieszkamy z 2,5 latkiem, dołączy zaraz do niego braciszek. Ogólnie rzecz biorąc to raczej mnie cieszy obecność dzieciaków, aczkolwiek miewam dni kiedy dobija mnie świadomość tego że moja siostra która z nami mieszka będzie miała już drugiego maluszka a u nas ciagle nie wychodzi. I oczywiście cieszę się bardzo jej szczęściem, ale wkurza mnie to że ona z mężem zazwyczaj na wszystko ma wywalone, nie spieszy się im do przeprowadzki mimo że będą siedzieć w 4 w jednym pokoju a i tak wszystko im tak łatwo przychodzi (nie rozmawiamy raczej zbyt wiele na takie tematy, ale wiem że nie mieli większych problemów z ciążą). Po prostu czasem mimo wszystko dopada mnie jakaś lekka zazdrość i mam wrażenie że nic nie jest sprawiedliwe ;) A poza tym mam teścia, który od jakiś 5 lat (a w tym roku będziemy mieć dopiero po 25 lat...) narzeka na to że jesteśmy nierobami i nie może się doczekać wnuka. Nie docierał nigdy do niego fakt, że nie chcieliśmy dziecka bo chcieliśmy najpierw sobie wybudować dom i ustabilizować się na tyle żeby na spokojnie sobie na nie pozwolić (on wychował 3 dzieci w jednym pokoju więc dla niego chęć przeprowadzki w pierwszej kolejności to nasze widzimisię i nic więcej). Na ten moment nie jestem jeszcze gotowa na to żeby powiedzieć mu że się staramy a nie wychodzi bo najzwyczajniej w świecie nie chcę żeby o tym wiedział. Podejrzewam że skończyłoby się na głupich komentarzach i nic więcej, więc aktualnie ograniczamy do minimum wiedzę jaką mu przekazujemy. Nie zawsze powiedzenie prosto z mostu to najlepsze rozwiązanie na ucięcie wszelakich komentarzy, bo na przykład ja uważam że to moja osobista sprawa i nikt prócz mojej przyjaciółki w ogóle nie wie że się staramy i chcę żeby tak pozostało. Nie wszyscy muszą wiedzieć o sprawach, które dla mnie są bardzo osobiste.
 
reklama
Do góry