reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej Dziewczyny, a my z mezem jestesmy po pierwszej wizycie w klinice leczenia nieplodnosci. Wiekszosc badan zrobilismy wczesniej sami, dostalismy jeszcze kilka do zrobienia w kolejnym cyklu i zobaczymy. Dzisiaj u mnie 25dc, ale ten cykl raczej spisuje na straty bo podczas badania wyszlo, ze tym razem nie pekl pecherzyk.
 
Mam pytanie dziewczyny czy mogę zrobić test ciążowy wieczorem będąc 4 dni przed okresem?

Witam. Z tego co się orientuję, czasem dziewczynom wychodzą ledwo widoczne kreseczki, natomiast myślę, że zależy to w dużej mierze od tego, kiedy miałaś owulacje i i jak długi jest Twój cykl. W np 11 dpo jest mała szansa, ja bym się wstrzymała nawet gdzieś do 13 dpo gdyż zagnieżdżenie może się pojawić nawet w 12dpo. Ale to wszystko zależy od tego, ile dni po owulacji jesteś 🙂
 
Z mezem staralismy sie o dzieciatko pol roku potem zrobilismy sobie badania Ja mialam w normie za wyjatkiem prolaktyny Maz z krwi w normie ale nasienie bardzo slabej jakosci Byl zalamany bo bardzo malo bylo prawidlowo zbudowanych plemnikow Zaczelam brac castagnus i wiesiolka i mimo wszystko udalo sie juz po miesiacu od tego nieszczesnego wyniku nasienia Mamy coreczke wiec gdyby ktorys z panow mial bardzo zle wyniki nasienia to nie zalamujcie sie bo zdarzaja sie cuda
 
Mam pytanie dziewczyny czy mogę zrobić test ciążowy wieczorem będąc 4 dni przed okresem?
Możesz robić kiedy chcesz, ale jest duże prawdopodobieństwo, że wyjdzie nagatywny więc nic Ci to nie da, a jedynie się zdołujesz, testy ciążowe robi się najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki i to z pierwszego porannego moczu 😉
 
reklama
Idziecie razem na wizytę? Do androloga?
IdIemy narazie do ginekologa
Bo idziemy ze wszystkimi moimi badaniami.
Ja mam trochę za wysokie TSH
Wiec ZobacYmy co nam powie.
Wyniki męża są Ok, spora ilość plemników, morfologia 2%, ale przez telefon lekarZ mowil
Ze nie ma powodów do niepokoju
W tym momencie zaczęliśmy dietę z „Akademi płodności „
Słyszałyście coś o tym ? 😄słucham ich podcastów, czytałam opinie i na podstawie samej diety kilku osobom z 0% morfologia skoczyła do 4%
 
Do góry