reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

To oby ten cykl był nasz 💪🏻😁 a jak nie ten to następny 😅 w końcu wszystkie się doczekamy 😁 ja to jestem zdania ze starania staraniami ale trzeba korzystać z tej „wolności” póki można 😁 wiec cieszmy się z II kreseczek ale nie ma co się załamywać jak nie wyjdzie tylko właśnie korzystać 🙈
Dokładnie, ja tylko chyba jednak muszę kupić macę dla swojego K 😜 a właśnie dziewczyny polecicie jakaś mace? Czytałam ze są różne kolory żółta, czerwona?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dokładnie, ja tylko chyba jednak muszę kupić macę dla swojego K 😜 a właśnie dziewczyny polecicie jakaś mace? Czytałam ze są różne kolory żółta, czerwona?
O kurcze to nawet nie wiedziałam o tym 🙈A wolisz proszek czy tabletki? My mamy taką, dodajemy do koktajli, jest smaczna, ładnie pachnie i pochodzi z ekologicznych upraw 😁
Screenshot_20210120_174934.jpg
 
Hej, mam głupie pytanie, ale Wy znacie odpowiedz na prawie każde 😜 powiedzcie mi czy Wy jesteście w stanie mi ocenić kiedy powinnam dostać okres? Na usg byłam w 17dc na którym miałam zapadnięty pęcherzyk 17mm i endometrium aż 19mm ale lekarz nic nie powiedział ze za duże czy coś chociaż mi się tak wydaje. W 21 dc byłam zbadać progesteron i wyniósł 17 czyli owulacja przebyta. Czy według tych informacji jest któraś w stanie mi wyznaczyć termin miesiączki kiedy powinna być? 😅
To zależy ile trwa u Ciebie faza lutealna 😜 badalas wcześniejsze cykle? Mniej więcej jest stała.
 
O kurcze to nawet nie wiedziałam o tym 🙈A wolisz proszek czy tabletki? My mamy taką, dodajemy do koktajli, jest smaczna, ładnie pachnie i pochodzi z ekologicznych upraw 😁Zobacz załącznik 1229095
Nie mieszkam w Polsce wiec chodziło mi bardziej o jakiś rodzaj. Ale jak mówisz ze macie taka to może nie ma większej różnicy w działaniu 🤷‍♀️ Ile tego dodajesz? Raczej proszek no chce mojemu K dodawać tylko tak 🤫
 
Nie mieszkam w Polsce wiec chodziło mi bardziej o jakiś rodzaj. Ale jak mówisz ze macie taka to może nie ma większej różnicy w działaniu 🤷‍♀️ Ile tego dodajesz? Raczej proszek no chce mojemu K dodawać tylko tak 🤫
Różnie, na opakowaniu jest napisane ok. 5g czyli mała łyżeczka, czasem wsypie 1 łyżeczkę czasem 1,5 a czasem 2 😉
 
Tak 😁 na początku to się uśmialiśmy bo dosłownie po 2-3 dniach mąż się w nocy budził gotowy na przytulanki i mógł z dwa razy pod rząd 🙈 aż myślałam że, źle przeczytałam i wsypałam za dużą dawkę 😅 a teraz już organizm się trochę przyzwyczaił i jest ok 😉
No to dziś zamawiam 😅
 
Dziewczynki pomóżcie, nie wiem co się dzieje 😔...dziś 11 dc, śluz badany rano był kremowy i biały, a teraz poszłam do łazienki i zobaczyłam w nim krew...
 
reklama
Tak 😁 na początku to się uśmialiśmy bo dosłownie po 2-3 dniach mąż się w nocy budził gotowy na przytulanki i mógł z dwa razy pod rząd 🙈 aż myślałam że, źle przeczytałam i wsypałam za dużą dawkę 😅 a teraz już organizm się trochę przyzwyczaił i jest ok 😉
A jak to smakuje? Jest jakieś ostre, słodkie?
 
Do góry