reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny, może coś poradzicie. We wrześniu miałam tsh 3,35 i dostałam euthyrox 25 1 tabletkę dziennie a w weekend dwie, w październiku powtórzyłam wyniki i tsh ładnie spadło do 1,99 i od tego czasu miałam brać euthyrox 25 tylko w weekend po jednej tabletce. 7 stycznia w 20 dniu cyklu byłam na usg (cykle mam długie) i miałam pęcherzyk 14mm według testów owulacyjnych owulacja była w 24 dniu cyklu i 8dpo zrobiłam badanie progesteronu wraz z tsh i progesteron wynosi 14,8 a tsh aż 5,6. Nigdy nie miałam tak wyskiego tsh, skąd taki duży skok? Może miałyście podobnie.
 
reklama
Witam się w 24 dc . Kończę dzis 31 lat i mam nadzieje ,że za kilka dni zobacze II kreski 🤩 staramy się o pierwsze dziecko . Ostatnie 4 cykle były 31 dniowe , wiec spodziewam @ za 8 dni . W październiku mialam ciaze biochemiczna , zaraz po niej zrobilam badania hormonalne , ale wszystko było super , tak więc pozostaje czekać i wierzyć, że przyjdzie czas i na mnie :) aktualnie 5cs , myślę że poczekam do roku i jak się nie uda wtedy zacznę szerszą diagnostykę 😀
Milego dnia Wam życzę! 🥰
Wszystkiego najlepszego 🥰 życzę Ci dwóch kreseczek ☺️
 
Katia90 wszystkiego najlepszego i spełnienia wszystkich marzeń 😊 aaa tak dziewczyny ja działam już od 7dc co 2 dni żeby owu ze mną w kulki nie poleciała 😅 i zobaczymy co z tego wyjdzie może akurat coś pyknie 🤣
Co drugi dzien od poczatku cyklu jak sie konczy @ czy jednak jak sie rozpoczynaja dni plodne?
Dziewczyny macie jakas aplikacje ktora blisko 99% sie sprawdza ? 😅
 
Dziekuje , tez miałam taką strategie w tym cyklu 🙂
To oby ten cykl był nasz 💪🏻😁 a jak nie ten to następny 😅 w końcu wszystkie się doczekamy 😁 ja to jestem zdania ze starania staraniami ale trzeba korzystać z tej „wolności” póki można 😁 wiec cieszmy się z II kreseczek ale nie ma co się załamywać jak nie wyjdzie tylko właśnie korzystać 🙈
 
reklama
Hej, mam głupie pytanie, ale Wy znacie odpowiedz na prawie każde 😜 powiedzcie mi czy Wy jesteście w stanie mi ocenić kiedy powinnam dostać okres? Na usg byłam w 17dc na którym miałam zapadnięty pęcherzyk 17mm i endometrium aż 19mm ale lekarz nic nie powiedział ze za duże czy coś chociaż mi się tak wydaje. W 21 dc byłam zbadać progesteron i wyniósł 17 czyli owulacja przebyta. Czy według tych informacji jest któraś w stanie mi wyznaczyć termin miesiączki kiedy powinna być? 😅
 
Do góry