reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Mam pytanie do dziewczyn które to robiły już monitoringi owulacji. Kiedy go zaczynać co ile dni wykonywać USG ? Ile mm ma mieć pęcherzyk żeby wiadomo było że można się starać bo pęknie ? Wiem że to on podstawowe pytania ale nigdy tego nie przeprowadziłam a w tym miesiącu chyba będę chciała sprawdzić.
 
Dziewczynki pomóżcie, nie wiem co się dzieje 😔...dziś 11 dc, śluz badany rano był kremowy i biały, a teraz poszłam do łazienki i zobaczyłam w nim krew...
Może to otarcie, albo pękł żylak, może infekcja i jest sucha śluzówka pękająca? Jeśli to tylko drobna ilość to nie warto się przejmować. Choroby endometrium wykluczone? Np. polipy? Mięśniaki?
 
Obczaję, dziękuję! Ten doktor w Częstochowie cię prowadzi?
Tak 🙂 byliśmy na konsultacji dla par, warto przed wizytą zrobić pełne badania nasienia u partnera. Mój mąż zrobił to co mu poleciła recepcjonistka i później na wizycie zlecił 2 kolejne, bo tamte podobno są potrzebne ale jak wychodzą ok, to nic nie mówią...a jak źle to i tak trzeba dorobić 😂 wtedy będzie już miał jakiś obraz. Ja robiłam badania krwi, żelazo, hormony tarczycy itp. także miałam pobrane wymazy pod kątem bakterii i grzybicy. Mi akurat wyszły dwie bakterie i musiałam się leczyć ale bardzo szybko po leczeniu miałam drugi wymaz "ufff czysty" i szybko zrobione hsg 😁 może nie jest to tanie ale od września do grudnia dostaliśmy bardzo dużo odpowiedzi
 
OK, daj znać jakie wyjdzie Ci te AMH. Ja miałam ostatnio robione i mam wynik 4,35. Kolejna wizyta u ginekologa 3 lutego i powie dalej mi co i jak, wtedy też mam mieć robioną drożność. Coś wiem o tych wydatkach.. sporo kosztuje te badanie, u nas 700 zł
U nas 700zł + wirusologia 180zł przed badaniem i test na Covid 300zł 🤦 było minęło 😂
 
reklama
Haha taki jest mój plan 🤣🤣 tylko u nas to akurat ja mam mniejsze zapotrzebowanie na sex 😅 wiec mój M to w 7 niebie 🤣🤣
hahahahaha to akurat u mnie odwrotnie ! 😂😂 Nawet na ślubie mieliśmy pytanie na oczepinach "kto bedzie dbal o zycie seksualne" to odpowiedział szczerze ze JA 😂😂 A juz myslalam ze sie przed kolegami nie przyzna xd
 
Do góry