reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Rozumiem. Wy staraliście się już dłużej niż rok jak poszliście się diagnozować? Wszędzie gdzie szukam mówią, że taka dodatkowa diagnostyka już raczej po roku starań wchodzi, my dopiero pół roku ale I tak się spinam, że coś jest nie halo 🥺
Byliśmy po roku starań 🙂 ale i tak powiedziałam, że 1,5 😂🤦 teraz to już faktycznie 1,5 roku
 
reklama
hahahahaha to akurat u mnie odwrotnie ! 😂😂 Nawet na ślubie mieliśmy pytanie na oczepinach "kto bedzie dbal o zycie seksualne" to odpowiedział szczerze ze JA 😂😂 A juz myslalam ze sie przed kolegami nie przyzna xd
🤣🤣🤣🤣Faceci 🤣 może on się w ten sposób właśnie im chwalił jaki to on szczęśliwiec 😁😁 i nigdy nie Słyszy wymówek typu „boli mnie głowa” 🤣
 
reklama
Do góry