reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny chciałam zamówić kiecka w sklepie internetowym Sandbella, i już miałam robić przelew , Ale coś mnie tknęło... Nie ma tam informacji o kontakcie, żadnego adresu, o produktach tzn nie ma opisu np składu materiału itp.nie można zamówić też za pobraniem. Czy któraś z Was kupowała coś w tym sklepie, bo nie ukrywam że zależy mi na tej sukience. Nie mogę też opini w necie odnaleźć na temat tego sklepu.
 
reklama
ja jestem również pod wrażeniem MACY od 4m-cy zmagam się z bardzo obfitymi @, kupujac mace widzialam ile tam jest witamin i minerałów, żelaza mnóstwo, s czytałam że niski poziom żelaza może z obfitych @ zrobic tragedię, to jest mój 3dc @ nie jest tak obfite nie musiałam brać leków przeciw krwotocznych a suplementowanie witam D uważam że wpływa na moje lepsze samopoczucie
Ja przez obfite miesiączki kilka lat temu trafiłam do szpitala z hemoglobina 3,5 od razu przetaczali mi krew, i wypuścili z poziomem 8,5 ;) ale winna była endometrioza i guzy w macicy
 
Dziewczyny chciałam zamówić kiecka w sklepie internetowym Sandbella, i już miałam robić przelew , Ale coś mnie tknęło... Nie ma tam informacji o kontakcie, żadnego adresu, o produktach tzn nie ma opisu np składu materiału itp.nie można zamówić też za pobraniem. Czy któraś z Was kupowała coś w tym sklepie, bo nie ukrywam że zależy mi na tej sukience. Nie mogę też opini w necie odnaleźć na temat tego sklepu.
Screenshot_20210120_120503.jpg

Poczytaj sobie ich opinie na tej stronie, masakra 🤯 ja bym tam nic nie zamawiała 🧐
 
Dziewczyny chciałam zamówić kiecka w sklepie internetowym Sandbella, i już miałam robić przelew , Ale coś mnie tknęło... Nie ma tam informacji o kontakcie, żadnego adresu, o produktach tzn nie ma opisu np składu materiału itp.nie można zamówić też za pobraniem. Czy któraś z Was kupowała coś w tym sklepie, bo nie ukrywam że zależy mi na tej sukience. Nie mogę też opini w necie odnaleźć na temat tego sklepu.
Nie kupuj- ja zamowilam
1,5 miesiąca temu i do tej pory cisza.
odUstwo jakieś
 
Witam się w 24 dc . Kończę dzis 31 lat i mam nadzieje ,że za kilka dni zobacze II kreski 🤩 staramy się o pierwsze dziecko . Ostatnie 4 cykle były 31 dniowe , wiec spodziewam @ za 8 dni . W październiku mialam ciaze biochemiczna , zaraz po niej zrobilam badania hormonalne , ale wszystko było super , tak więc pozostaje czekać i wierzyć, że przyjdzie czas i na mnie :) aktualnie 5cs , myślę że poczekam do roku i jak się nie uda wtedy zacznę szerszą diagnostykę 😀
Milego dnia Wam życzę! 🥰
Zycze ci zdrowia i uprawnionej ciąży
 
U mnie dziś spadek temp, mierzyłam o 5 rano a zawsze o 7 ale myślę że nie było by aż takiego spadku spowodowanego tym że mierzylam wcześniej . Brzuch boli okresowo więc myślę że jutro przyjdzie @ i zaczne 4cykl starań. Z synkiem w 6 cyklu się udało więc może do marca się wyrobie z tymi staraniami :-D Test zrobiłam mimo spadku temp i biel bieli więc już nie liczę na nic. Dziś 30dc.
 
reklama
Do góry