reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Co to na promom jest ta pomarańczowa kreska na dole?
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-01-09-10-04-33-580_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    Screenshot_2021-01-09-10-04-33-580_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    144,7 KB · Wyświetleń: 57
reklama
Ja robiłam kilka różnych badań i moja ginekolog zadecydowała sama o wdrożeniu metforminy, chociaż jak później skorzystałam z tego wzoru HOMA, to wyszło mi ze jestem na granicy 🤷🏻‍♀️ Ale mam tez ponoć PCOS i tez na to przepisują lekarze metformine.
A czy możesz skorzystać np. z jakiejś porady telemedycznej?
O coś też mam, dlatego dziwię się że mi nie dała metforminy
 
Cześć wszystkim:) jestem nowa na tym forum :) 13 stycznia mam termin okresu.. wczoraj był 11 dzień po potwierdzonej monitoringiem owulacji, beta hcg <0,2.. myślicie ze jest szansa ze coś się zmieni? Czy już 11 dni po owulacji beta na pewno by wyszła?
 
Dziękuję Ci Kochana [emoji8] staram się mieć nadzieję, ale to coraz trudniejsze...
Wiem, że było bezpośrednie zagrożenie życia, w drugim szpitalu mnie o tym od razu po badaniu poinformowali... I jeszcze nie zapomnę przy wypisie (profesor każdej kobiecie sam przynosił "do łóżka" wypis i mówił o zaleceniach, to też było mega miłe) pytam czy jakaś dieta lekkostrawna musi być czy coś, a ten do mnie "Kochanie a czy my ci żołądek wycięliśmy czy tylko życie uratowaliśmy?" [emoji1787] chyba do końca życia zapamiętam ten tekst.
W ogóle ja do lekarzy pecha miałam... 11lat wcześniej chodziłam 4dni z zapaleniem wyrostka, bo nie potrafili mnie zdiagnozować, położyli w końcu do szpitala na obserwację i godzinę później operowali, bo "to może być wyrostek, rozkroimy, zobaczymy"... Oczywiście już był w takim stanie, że w każdej chwili mógł się rozlać.
No i po tym wycięciu wyrostka nie mogłam być już u góry, bo bolało cholernie, gin odsyłał do chirurga, a chirurg do gina. Staram się sobie tłumaczyć, że przez to zarodek utknął w jajowodzie, a z lewym będzie wszystko ok jak się w końcu uda... W szpitalu mówili, że z lewym jest dobrze i nawet może przechwycić jajeczko z prawego jajnika - to naprawdę daje mi nadzieję, bo na owu częściej mnie boli z prawej niestety...
ja już to pisałam że moja kuzynka ma jeden jajnik ma całkiem sporą nadwagę i do tego brat jej męża ma zespół Downa, sporo tych obciążeń na jedną biedna dziewczynę, a mają dwóch zdrowych chłopców bez problemu, zawsze jest nadzieja nie można się poddawać ❤
 
Co do wywołania to po prostu wpisujesz @ i nazwę nicku
emoji6.png
Kiedyś pisały tu dziewczyny że testy robi się tylko do peaku, a potem to bez sensu bo ten wyższy poziom LH może się utrzymywać.
Mi lekarz powiedział że przy policystycznych jajnikach testy owulacje mogą często wychodzić pozytywnie i właśnie u mnie tak było 6 dni z rzędu pozytywnie, więc zaprzestania testować
 
reklama
Do góry