reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Chyba nie wspominałam dokładnie😅 objawy od kilku, może 3-4 dni niby jak na okres, ale jednak nieco inny ból brzucha, do tego powiększone, tkliwe piersi ( czego u mnie przed @ nigdy nie ma), a wczoraj doszło bardzo częste oddawanie moczu co już przesądziło o zakupie testu 😊
Myślicie, że przez ostatnie poronienie powinnam szybciej iść na wizytę niż około 7tc jak planowałam wcześniej?
Ja też jestem po poronieniu i na pewno jak najszybciej bym poszła do lekarza, właśnie przez strach.
Kiedy miałaś pronienie?
A który masz leniwy? U mnie takie miano dostał prawy 🤪 lewy prawie 2-2 cykle z rzędu aktywny
Na szczęście lewy a tam nie ma jajowodu 😉
 
Znów pytanie za 100 🙈
Czy organizm oczyszcza się z lh? Że jest @ lh spada zupełnie i stąd biały test, a pozniej stopniowo do owulacji rośnie i po niej już nie spada do 0? Nie wiem czy rozumiecie 😅 czy @ to taki reset hormonów? Wczoraj test Lh zrobiłam i jest biel bieli, a przed @ były kreski. Szukam tylko argumentów, że to co miałam to była @ a nie głupi wyskok 🤭🤦🙄
 
@Monii123 odfoszyłaś się na nas :p? Chwal się czy zrobiłaś ten test i czy wszytsko dobrze :)))
Troche zrobilo mi się przykro, ale już jest ok 😉 może trochę mnie potrzasnelyscie.Wizyte udało się umówić od razu na 28.12, bo się trochę wystraszyłam po waszych wiadomościach...Pani ginekolog zrobiła mi usg i okazało się, że w tym cyklu w ogóle nie pękł pęcherzyk i zrobił się małej wielkości torbiel 😞 Przepisala mi duphaston i teraz czekam na 🙉, pewnie niedługo się pojawi, bo już czuje lekkie bóle w podbrzuszu..
 
Troche zrobilo mi się przykro, ale już jest ok 😉 może trochę mnie potrzasnelyscie.Wizyte udało się umówić od razu na 28.12, bo się trochę wystraszyłam po waszych wiadomościach...Pani ginekolog zrobiła mi usg i okazało się, że w tym cyklu w ogóle nie pękł pęcherzyk i zrobił się małej wielkości torbiel 😞 Przepisala mi duphaston i teraz czekam na 🙉, pewnie niedługo się pojawi, bo już czuje lekkie bóle w podbrzuszu..
No i super, czyli torbiel była przyczyną długiego cyklu.
Masz tendencje do torbieli?
 
Znów pytanie za 100 🙈
Czy organizm oczyszcza się z lh? Że jest @ lh spada zupełnie i stąd biały test, a pozniej stopniowo do owulacji rośnie i po niej już nie spada do 0? Nie wiem czy rozumiecie 😅 czy @ to taki reset hormonów? Wczoraj test Lh zrobiłam i jest biel bieli, a przed @ były kreski. Szukam tylko argumentów, że to co miałam to była @ a nie głupi wyskok 🤭🤦🙄
Miesiączka to nie jest reset hormonów. Ilość hormonów zmienia się w ciągu całego cyklu. Każdy ma swoje najwyższe wartości w innym momencie cyklu. Miesiączka jedynie resetuje Endo.
 
reklama
No i super, czyli torbiel była przyczyną długiego cyklu.
Masz tendencje do torbieli?
Właśnie nie, zawsze na usg wychodziło wszystko ok...w tym cyklu poszło coś nie tak 😞 pęcherzyk ładny, ale nie pękł, podobno mógł spaść mi progesteron i tak się stało. Na wszelki wypadek w następnym cyklu mam brać duphaston od 15 do 24 dnia cyklu, żeby nie było takich niespodzianek
 
Do góry