reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Przypomina mi się jak na studiach uczyliśmy się w akademiku interny i 60% objawów większości chorób można zdiagnozować u siebie😅. Zmęczenie, osłabienie, mdłości, bóle podbrzusza, zawroty głowy, wysokie tętno, niskie ciśnienie... itp. Pasuje, co nie? A to może być generalnie wszystko, od zwykłych niedoborów po guza któregoś z organów😂
Jak ja sobie tak wszystko wkręcałam (w sensie z ciążą) to mój mąż mówił mi jak w tej parodii reklamy paracetamolu: "weź Niepierdol"🤣🤣🤣
Haha mój mąż to nawet na test z dwiema kreskami mocnymi powiedział że niemożliwe pewnie lipny test zebym się uspokoiła bo to nie ciąża a staralismy się dwa lata 🤣
Mieszkalam w pokoju w akademiku z dziewczyną co stomatologie studiowała i często sluchalam czego się uczy i też dużo objawów pasowało do mnie ze wszystkich chorób co tam miała. Pamiętam te obrazki z jednej z książek ze stomatologii jak były zdjęcia zębów a raczej ich braków u pacjentow, wyglądało to okropnie i wtedy cieszylam się ze nie muszę tego studiować choć przeszło mi to przez myśl jak myslalam kim chce zostać w przyszłości :-)
 
Hej dziewczyny.
Zrobiłam jednak rano (37dc) test...
20210106_065139.jpg
Już tak czułam od dwóch dni, że te moje dolegliwości to chyba jednak nie objawy zbliżającego się okresu 😅
Cieszę się i boję jednocześnie po ostatnim poronieniu, mam nadzieję że tym razem wszystko będzie dobrze.
 
Hej dziewczyny.
Zrobiłam jednak rano (37dc) test...
Zobacz załącznik 1223180
Już tak czułam od dwóch dni, że te moje dolegliwości to chyba jednak nie objawy zbliżającego się okresu 😅
Cieszę się i boję jednocześnie po ostatnim poronieniu, mam nadzieję że tym razem wszystko będzie dobrze.
Gratulacje! ❤️ Ale grube krechy 😍 Będzie dobrze nic się nie martw. Dużo zdrówka dla was 🤗

A o jakich dolegliwościach piszesz? Bo nie było mnie chwilę i chyba nie w temacie jestem chyba że o nich nie wspominałaś 😅
 
Hej dziewczyny.
Zrobiłam jednak rano (37dc) test...
Zobacz załącznik 1223180
Już tak czułam od dwóch dni, że te moje dolegliwości to chyba jednak nie objawy zbliżającego się okresu 😅
Cieszę się i boję jednocześnie po ostatnim poronieniu, mam nadzieję że tym razem wszystko będzie dobrze.
Piekne krechy! Gratulacje! Oby teraz było wszystko dobrze! To będzie pierwsze dziecko?
 
Hej dziewczyny.
Zrobiłam jednak rano (37dc) test...
Zobacz załącznik 1223180
Już tak czułam od dwóch dni, że te moje dolegliwości to chyba jednak nie objawy zbliżającego się okresu 😅
Cieszę się i boję jednocześnie po ostatnim poronieniu, mam nadzieję że tym razem wszystko będzie dobrze.
Ale krechy 😍 marzenie 😁
Gratulacje spokojnej nudnej ciąży 😘😘
 
Gratulacje! ❤️ Ale grube krechy 😍 Będzie dobrze nic się nie martw. Dużo zdrówka dla was 🤗

A o jakich dolegliwościach piszesz? Bo nie było mnie chwilę i chyba nie w temacie jestem chyba że o nich nie wspominałaś 😅
Chyba nie wspominałam dokładnie😅 objawy od kilku, może 3-4 dni niby jak na okres, ale jednak nieco inny ból brzucha, do tego powiększone, tkliwe piersi ( czego u mnie przed @ nigdy nie ma), a wczoraj doszło bardzo częste oddawanie moczu co już przesądziło o zakupie testu 😊
Myślicie, że przez ostatnie poronienie powinnam szybciej iść na wizytę niż około 7tc jak planowałam wcześniej?
 
Dziękuję dziewczyny 🥰 Bardzo bardzo Wam wszystkim życzę tylko takich wyników na testach i trzymam za Was mocno kciuki ✊✊ Ja boję się jeszcze cieszyć bo ostatnio radość po dwóch kreskach trwała tylko 3 dni.
Piekne krechy! Gratulacje! Oby teraz było wszystko dobrze! To będzie pierwsze dziecko?
Mam już 2.5 letniego synka 😊
 
reklama
A propo nie spania, obudziłam się o 7 zmierzyłam temperaturę i już spać nie mogę. Głowa mnie boli na maxa 😔

Hej dziewczyny.
Zrobiłam jednak rano (37dc) test...
Zobacz załącznik 1223180
Już tak czułam od dwóch dni, że te moje dolegliwości to chyba jednak nie objawy zbliżającego się okresu 😅
Cieszę się i boję jednocześnie po ostatnim poronieniu, mam nadzieję że tym razem wszystko będzie dobrze.
Super 😀 bardzo się cieszę. ❤️ Ile jesteś dpo ?
 
Do góry