reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Chyba nie wspominałam dokładnie😅 objawy od kilku, może 3-4 dni niby jak na okres, ale jednak nieco inny ból brzucha, do tego powiększone, tkliwe piersi ( czego u mnie przed @ nigdy nie ma), a wczoraj doszło bardzo częste oddawanie moczu co już przesądziło o zakupie testu 😊
Myślicie, że przez ostatnie poronienie powinnam szybciej iść na wizytę niż około 7tc jak
planowałam wcześniej?

No ja bym poszła.
 
reklama
Chyba nie wspominałam dokładnie😅 objawy od kilku, może 3-4 dni niby jak na okres, ale jednak nieco inny ból brzucha, do tego powiększone, tkliwe piersi ( czego u mnie przed @ nigdy nie ma), a wczoraj doszło bardzo częste oddawanie moczu co już przesądziło o zakupie testu 😊
Myślicie, że przez ostatnie poronienie powinnam szybciej iść na wizytę niż około 7tc jak planowałam wcześniej?
Jeśli masz taką możliwość to pewnie idź! 😊 Będziesz spokojniejsza a to ważne w tym czasie ❤️
 
Chyba nie wspominałam dokładnie😅 objawy od kilku, może 3-4 dni niby jak na okres, ale jednak nieco inny ból brzucha, do tego powiększone, tkliwe piersi ( czego u mnie przed @ nigdy nie ma), a wczoraj doszło bardzo częste oddawanie moczu co już przesądziło o zakupie testu 😊
Myślicie, że przez ostatnie poronienie powinnam szybciej iść na wizytę niż około 7tc jak planowałam wcześniej?
7tc jest ok. Ale jak masz nie spać po nocach, to możesz się wybrać koło 5-6tc żeby sprawdzić czy pęcherzyk jest w macicy. Ale na tętno może być wtedy za wcześnie 🤔 może będą jakieś ekstra zalecenia? L4?
 
reklama
Do góry