reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Jej my to biedne na tym samym wózku 😞
No żadna z nas ani sie teraz nie postara ani nie poseksi. Ale mi sie wydaje ze u Ciebie pojdzie szybciej. Po pierwszej @ juz wszytsko wroci u Ciebie do normy, a u mnie nie wiadomo o co chodzi. Troche mnie meczy leczenie obserwacyjne, a wrecz w listopadzie jak sie wynik pogorszyl kosztowalo bardzo duzoooo skresuu. Nie chce wiecej tego przerabiac.
 
reklama
Troche zrobilo mi się przykro, ale już jest ok 😉 może trochę mnie potrzasnelyscie.Wizyte udało się umówić od razu na 28.12, bo się trochę wystraszyłam po waszych wiadomościach...Pani ginekolog zrobiła mi usg i okazało się, że w tym cyklu w ogóle nie pękł pęcherzyk i zrobił się małej wielkości torbiel 😞 Przepisala mi duphaston i teraz czekam na 🙉, pewnie niedługo się pojawi, bo już czuje lekkie bóle w podbrzuszu..
Dobrze że byłaś u lekarza 👍 przynajmniej wiesz na czym stoisz. Oby kolejny cykl był owocny 🙂
 
Troche zrobilo mi się przykro, ale już jest ok 😉 może trochę mnie potrzasnelyscie.Wizyte udało się umówić od razu na 28.12, bo się trochę wystraszyłam po waszych wiadomościach...Pani ginekolog zrobiła mi usg i okazało się, że w tym cyklu w ogóle nie pękł pęcherzyk i zrobił się małej wielkości torbiel 😞 Przepisala mi duphaston i teraz czekam na 🙉, pewnie niedługo się pojawi, bo już czuje lekkie bóle w podbrzuszu..
Szkoda, że to nie ciąża. Ale widzisz, jak o zdrowie trzeba dbać :) nikt tu Cie nie chciał atakować tylko tu dużo babek się bada bo albo walczy z niepłodnością a przy okazji im własnie znajduja polipy, torbiele, albo jakies zaburzenia hormonalne. No nic, oby nastepne opóźnienie zwiastowało ciążę :)
 
ewidentnie proroczy 😄

Apropo snu 🤣🤣 ostatnio miałam sen, że byłam w ciąży. Byliśmy z M u jego rodziców i teściowa pyta czy mamy wózek, mówię, ze kupiliśmy czarny (nigdy nie myślałam o wózku wiec nie wiem skąd się to wzięło 🤣), a ona ze w czarnym to dzieci chowają, a ja jej na to, ze dzieci to w bieli chowają z tego co się orientuje. Ale żeby ten powalony sen nie skończył się tak szybko, to stwierdziła ze ona kupi drugi wózek i ze jak będziemy przyjeżdżać, to to dziecko będzie w tym kolorowym wózku. No i mój M mówi ze ok, a na co ja wyciągam z Torebki!!! Siekierę i odcinam mu głowę. Obudziłam się z tak bijącym sercem, że czułam się jakbym zaraz miała dostać zawału... i niech mi ktoś powie skąd to się bierze XDD
O matko, corko synu i teściowo ! 😆 nie ma co co ci się w plany wcinać 😁 bo siekiera i jazda
 
A jakiej długości mas cykle? Ja mam 25 dni, owu około 11-12 dc raz zdarzyło się 13 dc i u mnie w 9dc ostatnio miał 1,8 teraz 2,0. Średnio przyjmuje się ze rośnie pęcherzyk 2 mm na dobe- czyli można przyjąć ze za 3 dni będzie miał 2,0 to będziesz miała 12 dc 😊
Mi cykl na przestrzeni osratniego roku zwróciły się z 31 do 27 dni.
Powiedzcie kiedy najlepiej współżyć? Mój mąż ma Astenozoosperie II stopnia, więc nie chcę marnować żołnierzykow;)
 
reklama
Ja moglabym nawet je i lizać, gdyby to cos dalo. Ale lipa.... 😅
Specjalnie poszłam zobaczyć na te wrześniówki... Ej nie czaję tego. Po co tam wchodzić jeszcze przed testowaniem? To tak, jakbym ja wchodziła od razu już na kwietniówki, czerwcówki, lipcówki itd... Bo a nóż się uda. Bez sensu. :D Ja to w ogóle myślałam, czy by tam nie iść dopiero koło 12-go tygodnia, żeby nie zapeszać. 😅 Ale jak ktoś już zrobił test albo jest po becie czy wizycie to spoko... Ale iść tam tylko dlatego, że się ma termin @? Nie rozumiem... 😅

Ja dalej mam tylko lekkie różowe plamienia, wczoraj były wieczorem jakieś farfocle coś jak skrzepy i tyle. Dziś dużo mniejsze plamienia niż wczoraj. Czyli chyba dziś @ nie będzie i czekam dalej. Może jutro dostanę.
 
Do góry