reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Boszsz...dziewczyny. dostałam w sierpniu zestaw do kąpieli żeby powiedzieć w kąpieli i się zrelaksować... Pierwszy raz od jakichś 2 lat się zrelaksowałam w wannie do pomarszczenia palców. Przy dwójce dzieci, mężu i kotach + praca po 13h brakowało czasu. Ależ to jest potrzebne! Mobilizuje Was!
Na 20 minut to się całkiem nie opłaca [emoji1787] jak wchodze do wanny to idzie ze mną książka i butelka wina [emoji1787] siedzę tak długo, aż któreś się skończy
Ja lubię długie kąpiele 😅 fakt faktem samo przygotowanie trochę czasu zajmuje, do tego zęby, itp ale i tak zostaje mi jakieś 30-40 minut. Do tego jeszcze najlepiej światło zgaszone i świeczki zapalone ^^
Patrząc na Wasze sposoby to ja się chyba nigdy nie relaksowałam w kąpieli 😅 narobiłyście mi chęci i chyba muszę coś ogarnąć na dniach 🙉
 
reklama
Na 20 minut to się całkiem nie opłaca [emoji1787] jak wchodze do wanny to idzie ze mną książka i butelka wina [emoji1787] siedzę tak długo, aż któreś się skończy
cześć :) ja też z tych, dla których na 20 minut się nie opłaca leżeć w wannie, jak wanna to dłuższy relaks [emoji3]
Oj tak... Jak kąpiel to minimum godzina. Jeszcze dzieci nie mam, więc raz w tygodniu (a czasami i dwa) sobie taki relaksik urządzam. I też obowiązkowo książka i relaksująca muzyka, wino już niekoniecznie, ale ja ogólnie bardzo mało piję [emoji846] nie wyobrażam sobie mieć tylko prysznic...
 
Ja mam tylko prysznic [emoji24]
Oj tak... Jak kąpiel to minimum godzina. Jeszcze dzieci nie mam, więc raz w tygodniu (a czasami i dwa) sobie taki relaksik urządzam. I też obowiązkowo książka i relaksująca muzyka, wino już niekoniecznie, ale ja ogólnie bardzo mało piję [emoji846] nie wyobrażam sobie mieć tylko prysznic...
 
Dziś w ogóle przyszedł zwrot za wakacje 2020... Miał być Cypr a są szafki do pokoju dzieci, dywan i szafeczki do sypialni dla nas 😊😊 wczoraj mój M zamontował listwy przypodłogowe. Mówię Wam- zanim się wprowadzicie na swoje muszą być listwy bo ja czekałam 3 lata 😅 teraz znów ten dom nabiera kształtów , bo odkąd zamieszkaliśmy to ciągle a to firma a to coś i potrzeby domu schodziły na boczny plan. Jeszcze płot, szafa w wejściu i milion innych rzeczy. A jak się będzie miało pojawić 3cie malutkie to już w ogóle, bo wszystko po chłopcach oddałam i pół bodziaka nie mam...nie mówiąc o innych 14744 gadżetach.
 
Ale tu dzisiaj miszmasz, od batatów, strzelanek w rogi po kąpiele 😅

Kurde, mi dzis znow wyszedl owu pozytywny... 5 dni pod rząd? Ktos tak mial ? To normalne?
Tylko ze brałam ovitrelle w pt 🤔 ale szukałam tu wątków na ten temat i raczej tak dziewczyny nie miały 😱
 
Ale tu dzisiaj miszmasz, od batatów, strzelanek w rogi po kąpiele 😅

Kurde, mi dzis znow wyszedl owu pozytywny... 5 dni pod rząd? Ktos tak mial ? To normalne?
Tylko ze brałam ovitrelle w pt 🤔 ale szukałam tu wątków na ten temat i raczej tak dziewczyny nie miały 😱
Bo my nie możemy tylko owulakami, ciążowymi i bólami piersi żyć. Musi być coś jeszcze i czasem misz masz ❤️
 
reklama
Dziś w ogóle przyszedł zwrot za wakacje 2020... Miał być Cypr a są szafki do pokoju dzieci, dywan i szafeczki do sypialni dla nas 😊😊 wczoraj mój M zamontował listwy przypodłogowe. Mówię Wam- zanim się wprowadzicie na swoje muszą być listwy bo ja czekałam 3 lata 😅 teraz znów ten dom nabiera kształtów , bo odkąd zamieszkaliśmy to ciągle a to firma a to coś i potrzeby domu schodziły na boczny plan. Jeszcze płot, szafa w wejściu i milion innych rzeczy. A jak się będzie miało pojawić 3cie malutkie to już w ogóle, bo wszystko po chłopcach oddałam i pół bodziaka nie mam...nie mówiąc o innych 14744 gadżetach.
Kurde a dziś pożarłam się z chłopem, że mieszkamy 3 lata i nie położył dalej cegły z fugą, czekają mnie ciche dni 😅🙈
 
Do góry