reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
rozkoszujcie się tymi długimi kąpielami, prysznicami bo jak dwie kreski w bobasa się zmieniają to już po ptakach
tak mi się przypomniało na początku laktacji jak dopiero co wzięłam prysznic i usłyszałam że mały płacze to zalało mnie mlekiem po kostki 😂 jaka ta naturą jest dziwna
 
Dziewczyny, zgłupiałam. Mój organizm postanowił wywinąć koziołka [emoji2356] na kiedy określiłybyście peak? Drogie jajniczki, co to za spadki [emoji2368] rozumiecie coś z tego?
Dlatego robi się testy do pierwszego peaku [emoji39] ja bym uznała 28.12. Ten następny mógł być niższy, bo o innej porze dnia, może więcej piłaś czy coś.
 
rozkoszujcie się tymi długimi kąpielami, prysznicami bo jak dwie kreski w bobasa się zmieniają to już po ptakach
tak mi się przypomniało na początku laktacji jak dopiero co wzięłam prysznic i usłyszałam że mały płacze to zalało mnie mlekiem po kostki 😂 jaka ta naturą jest dziwna
Ooo tak, narobilyscie ochoty na tą kąpiel, że chyba po ciężkich dniach w pracy i z córą, to przyda się kąpiel. Ja leje wrzątek praktycznie, więc te 20-30 minut, to max wytrzymuje :D jak będzie Bobas, to już kąpiele w odstawkę niestety, takie gorące :) niedawno dopiero zmieniłam wannę z prysznica, ratuje czasami bardzo taka kąpiel :)
A z mlekiem, to prawda, na samą myśl czasami 🤷🏻‍♀️
 
reklama
Mi też się chyba przyda kąpiel w wannie. Po porodzie wszystko mi się poprzestawiało. Podczas owulacji czuje się jakbym miała PMS i w dodatku w środku jestem jakaś obolała. Przed @ za to nic nie czuję, więc gdybym nie miała regularnych miesiączek to za każdym razem by mnie zaskakiwała xD
 
Do góry