reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Masz rację [emoji6] gdyby był sposób na płeć niejeden specjalista zbił by na tym kokosy [emoji13] teraz mam Wojciecha, przy pierwszej ciąży są takie emocje że nie daliśmy rady żyć w niewiedzy [emoji16] przy następnej od razu mówię że nie chce wiedzieć [emoji38] mam nadzieję że wytrzymam w postanowieniu [emoji41]
Też nie chcę wiedzieć. Dopiero przy porodzie. Ciekawe czy wytrzymam 😁
Ogólnie to nie lubię zbędnych rzeczy, ale dla dzieciaczków uwielbiam kupować 😊
 
reklama
Boszsz...dziewczyny. dostałam w sierpniu zestaw do kąpieli żeby powiedzieć w kąpieli i się zrelaksować... Pierwszy raz od jakichś 2 lat się zrelaksowałam w wannie do pomarszczenia palców. Przy dwójce dzieci, mężu i kotach + praca po 13h brakowało czasu. Ależ to jest potrzebne! Mobilizuje Was!
 
Boszsz...dziewczyny. dostałam w sierpniu zestaw do kąpieli żeby powiedzieć w kąpieli i się zrelaksować... Pierwszy raz od jakichś 2 lat się zrelaksowałam w wannie do pomarszczenia palców. Przy dwójce dzieci, mężu i kotach + praca po 13h brakowało czasu. Ależ to jest potrzebne! Mobilizuje Was!
Ja chociaż raz na dwa miesiące staram się zrelaksować podczas kąpieli. Wystarczy chociażby jedna godzina. Naprawdę to pomaga przestać myśleć o wszystkim chociaż na chwilę, więc również polecam! 😁
 
Podziwiam Was, my po roku bezowocnych starań podjęliśmy decyzję że badamy się. Badanie nasienia wyszło dość slabo, chyba 6 % ruchliwych plemników (jak źle napisałam to sorry, ale szybko wyrzuciłam to z pamięci bo pomimo tych wyników udało nam się szybko zajść). Badanie hormonów ok, cykl obserwowany ok, chociaż nie wiem czy to do końca normalne, ale u mnie pęcherzyk bardzo wolno narastał tak że gin mówił że na razie nie wskazuje żeby owu była w następnych dniach, a tu bum od razu szybki wzrost i uwolnienie, tak że jak poszłam do gina na kontrolę to powiedział do mnie " no to po ptakach " [emoji23]. Zapytał czy coś bylo, jak powiedziałam że tak duphaston i zaskoczyło [emoji7][emoji7] Życzyłbym Wam wszystkim aby w roku 2021 każda z Was zaszła z taka latwoscia. Mogę zapytać jaką masz diagnozę ostatecznie?
U nas też wszystkie możliwe badania przeprowadzone. Ja niestety mam endometriozę 😔
 
reklama
Do góry