reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Uwaga uwaga! Premom dostrzegło coś na moim owuteście! Wczoraj nic nie widział, dziś coś widzi. Progres, że hej! 29dc 😎😎
Wy widzicie? Coś się może z tego ulęgnąć przy póki co 2 dniowym spadku temp?
Ja miałam podobny test dwa dni przed peakiem i też mam zwykle jedną kreskę będąc przed owu. W kwestii temperatur nie pomogę bo dopiero pierwszy cykl mierzę i jeszcze nie mam porównania. No ale różnie bywa, zrobisz jutro kolejny test to będziesz widzieć czy jest jakiś postęp 😉 u mnie w tym cyklu było tak jak na zdjęciu
IMG_20201228_214111.jpg
 
Wczoraj był jaśniejszy :) dziś aparat już łapie. Ja bardzo wierzę w siłę głowy... A jak patrzę na wykresy to chyba przed owu jest spadek. Mogę się mylić, bo też raczkuje.
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-12-29-21-04-05-799_pl.ovufriend.app.jpg
    Screenshot_2020-12-29-21-04-05-799_pl.ovufriend.app.jpg
    203 KB · Wyświetleń: 57
Wczoraj był jaśniejszy :) dziś aparat już łapie. Ja bardzo wierzę w siłę głowy... A jak patrzę na wykresy to chyba przed owu jest spadek. Mogę się mylić, bo też raczkuje.
To jeśli wczoraj kreska była jaśniejsza to trzymam kciuki, żeby jutro była już naprawdę dobrze widoczna ✊
 
@HeraUnique to znowu Ja 🤐. Kiedyś podałaś stronkę na temat w jakim dniu cyklu wykonać dane badanie hormonów. Głupie pytanie ale wolę się upewnić. Np testosteron (o ile dobrze pamiętam też należy wykonać) i hormony tarczycy jest napisane, że niezależnie od fazy cyklu, ale najczęściej w 3dc należy zrobić. To lepiej iść tego 3dc czy jeśli jutro mam 10dc to wynik także będzie wiarygodny? 🤭
 
...
@HeraUnique to znowu Ja 🤐. Kiedyś podałaś stronkę na temat w jakim dniu cyklu wykonać dane badanie hormonów. Głupie pytanie ale wolę się upewnić. Np testosteron (o ile dobrze pamiętam też należy wykonać) i hormony tarczycy jest napisane, że niezależnie od fazy cyklu, ale najczęściej w 3dc należy zrobić. To lepiej iść tego 3dc czy jeśli jutro mam 10dc to wynik także będzie wiarygodny? 🤭
Chyba o to Ci chodzi Link do: Hormony u kobiet – kiedy należy je badać?
 
reklama
Ooo to tak jak ja.. [emoji17]
Ale się tu natworzyło stron dzisiaj 😊 fajnie mieć wsparcie, mam nadzieję, że będziemy spotykać się po kolei na wrzesniowkach :D ja dzisiaj jeszcze zrobiłam owu, tak z ciekawości trochę, bo też w tym cyklu dopiero zaczęłam testować, i kreska bladnie. Owu za mną, mam nadzieję, że owocnie 💪 😁
 
Do góry