reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Mi się marzy starszy chłopiec i młodsza dziewczynka [emoji846] a jak pierwsza będzie dziewucha to na tym poprzestaniemy (miałam i mam okropne kontakty ze starszą siostrą, więc nie chcę, żeby moje dziecko musiało przez to przechodzić [emoji16]). P. wolałby jedno, więc bliźniaki dałyby mi większą szansę na parkę [emoji1787]
 
reklama
Witajcie często czytałam to forum, ale postanowiłam odpocząć od wszelkich informacyjnych mediów na temat ciąży. O drugie dziecko staramy się z mężem ponad 3 lata. Niestety co miesiąc przychodzi @ i chyba tak będzie u mnie do menopauzy.
Pomyślałam, że dołączę do Was, bo mimo iż ginekolog kazał mi się "odciąć" od wszystkiego, wrzucić na psychiczny luz to i tak jest lipa.
 
Witajcie często czytałam to forum, ale postanowiłam odpocząć od wszelkich informacyjnych mediów na temat ciąży. O drugie dziecko staramy się z mężem ponad 3 lata. Niestety co miesiąc przychodzi @ i chyba tak będzie u mnie do menopauzy.
Pomyślałam, że dołączę do Was, bo mimo iż ginekolog kazał mi się "odciąć" od wszystkiego, wrzucić na psychiczny luz to i tak jest lipa.
Witamy witamy 🙂 im nas więcej tym jakoś raźniej 🙂
 
To się nie sprawdza [emoji13] ja wierzę że jak trafi się w owulację ale tak idealnie to są większe szanse na chłopaka. Męskie plemniki są mniejsze i szybsze, dziewczęce bardziej wytrzymałe i są w stanie dłużej przetrzymać w śluzie [emoji6] mój mąż jak zaczęła mi się owulacją i głód seksualny przetrzymał mnie na maksa, tak że z niespełnionej chcicy chciałam go zagryźć i udało mu się. Mamy 9 miesięcznego Wojciecha. Dodatkowo przed ciaza karmił mnie sałatkami warzywnymi bo naczytał się że fosfor, potas i inne pierwiastki w organizmie sprawiają że jest większa szansa na chłopca [emoji23] fajnie było wrócić z pracy a tu salateczka na mnie czekała [emoji16] szkoda że teraz już nie ma potrzeby takiego dokarmiania mnie [emoji13][emoji6]
No ja wam przeciez mowie, seks uprawialam co 2 dzien wiec w owu napewno tez. Brzuch na chlopca, czulam ze to chlopak, na usg bydle wiec napewno chlopak. Juz Wojeciech mial niebieski pokoik. 20 tc usg dziewczynka XD... Tyle co z planowania plci i wierzen, ze zachcianki, brzuch czy pieknienie oznacza chlopca.
 
Mi się marzy starszy chłopiec i młodsza dziewczynka [emoji846] a jak pierwsza będzie dziewucha to na tym poprzestaniemy (miałam i mam okropne kontakty ze starszą siostrą, więc nie chcę, żeby moje dziecko musiało przez to przechodzić [emoji16]). P. wolałby jedno, więc bliźniaki dałyby mi większą szansę na parkę [emoji1787]
Ja zawsze chciałam starszą siostrę no ale niestety albo stety mam starszego brata ;) I nie zawsze było kolorowo, jak to bywa często w rodzeństwie :)
Witajcie często czytałam to forum, ale postanowiłam odpocząć od wszelkich informacyjnych mediów na temat ciąży. O drugie dziecko staramy się z mężem ponad 3 lata. Niestety co miesiąc przychodzi @ i chyba tak będzie u mnie do menopauzy.
Pomyślałam, że dołączę do Was, bo mimo iż ginekolog kazał mi się "odciąć" od wszystkiego, wrzucić na psychiczny luz to i tak jest lipa.
Witaj, wrzucić na psychiczny luz... chyba ciężko jak bardzo się chce :)
Życzę Ci tych upragnionych dwóch kresek :)
 
Witajcie często czytałam to forum, ale postanowiłam odpocząć od wszelkich informacyjnych mediów na temat ciąży. O drugie dziecko staramy się z mężem ponad 3 lata. Niestety co miesiąc przychodzi @ i chyba tak będzie u mnie do menopauzy.
Pomyślałam, że dołączę do Was, bo mimo iż ginekolog kazał mi się "odciąć" od wszystkiego, wrzucić na psychiczny luz to i tak jest lipa.
Witam😉 a może akurat niedługo się uda? Jakoś raźniej w grupie, gdzie problemy i pragnienia podobne😉 jest wsparcie💛
 
A ja Wam powiem, że jestem tym typem, który mniej przeżywa i się stresuje jak wie, że działa.
Wiem, że robię po kolei wszystko to co ułatwi mi zajście w ciążę i jak nie teraz to za jakiś czas będę wiedziała o swoim organizmie już tyle, że będzie to po prostu łatwiejsze, albo będę rozważać inną opcje. Mnie najbardziej męczy nicnierobienie w tym kierunku i oddanie się losowi [emoji16]
 
A co do płci dziecka to czynników chyba jest bardzo dużo, które weryfikują płeć. Podobno śluz kobiecy czasami przepuszcza tylko plemniki z Y a czasami tylko z X. Mężczyzna może produkować plemniki zdrowsze też tylko jednego rodzaju.🤷 Wtedy czas stosunku nie ma większego znaczenia. Każda metoda ma 50% szans👍
A dla mnie płeć może nawet pozostać niespodzianką🤗
 
reklama
A ja Wam powiem, że jestem tym typem, który mniej przeżywa i się stresuje jak wie, że działa.
Wiem, że robię po kolei wszystko to co ułatwi mi zajście w ciążę i jak nie teraz to za jakiś czas będę wiedziała o swoim organizmie już tyle, że będzie to po prostu łatwiejsze, albo będę rozważać inną opcje. Mnie najbardziej męczy nicnierobienie w tym kierunku i oddanie się losowi [emoji16]
Wiesz kiedyś też tak podchodziłam do tematu. Niestety przez lata wszystko się zmieniło. Te wszystkie próby, badania, monitoringi, histeroskopie, laparoskopia, drożność jajowodów itp. to ma się niekiedy dość kiedy znowu @ przychodzi...
 
Do góry