reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ja tak okropnie sie prowadzilam caly rok przed 1 ciaza i zaszlam w 1 cyklu XD a z moim bylym jak bylam piekna i mloda pol roku sie staralismy i nic XD wrecz sie rozstalismy. A tu mnie moj obecny upasl 20 kilo przed ciaza i gitarunia. Teraz staram sie tak nie zrec. ( wlasnie wpiepszylam paczke galaretek). Od jutra wracam na zdrowe jedzenie :D
ja w zeszłym roku dowiedziałam się, ze mam kamienie na woreczku żółciowym. Zaraz po tym dostałam atak, wylądowałam w szpitalu. Przeszłam wtedy na dietę, schudłam 16kg, wycięli mi woreczek i byłam wręcz pewna, ze teraz to już na pewno się uda! A tu j*b, IO doszła🤣 dlatego mam wszystko w zadku, wróciłam do wagi sprzed woreczka i żyje mi się świetnie🤪
 
ja w zeszłym roku dowiedziałam się, ze mam kamienie na woreczku żółciowym. Zaraz po tym dostałam atak, wylądowałam w szpitalu. Przeszłam wtedy na dietę, schudłam 16kg, wycięli mi woreczek i byłam wręcz pewna, ze teraz to już na pewno się uda! A tu j*b, IO doszła🤣 dlatego mam wszystko w zadku, wróciłam do wagi sprzed woreczka i żyje mi się świetnie🤪
„teraz to już na pewno się uda” w sensie zajść w ciąże😆
 
Właśnie przyszła @ i po jej zanotowaniu Flo i OF ogarnęły kiedy była owu. Premom nadal twierdzi, że była 37 dni temu [emoji16]

Nooo mi Premom służy za bazę testów owu i jako chyba jedyna w darmowej wersji pozwala na overlay wykresów z poprzednich cykli, takie niepotrzebne ale ja lubię takie bajery wiec sobie do tego uzywam [emoji23] do prognozowania raczej u mnie tez się nie sprawdza [emoji6]
 
ja w zeszłym roku dowiedziałam się, ze mam kamienie na woreczku żółciowym. Zaraz po tym dostałam atak, wylądowałam w szpitalu. Przeszłam wtedy na dietę, schudłam 16kg, wycięli mi woreczek i byłam wręcz pewna, ze teraz to już na pewno się uda! A tu j*b, IO doszła🤣 dlatego mam wszystko w zadku, wróciłam do wagi sprzed woreczka i żyje mi się świetnie🤪
Dokładnie co komu pisane. Ja miałam w tym roku obsesję żeby się badać na wszystko i być zdrowa bo mam córkę i do mnie dotarło że nie przewidze wszystkiego A lekarze też się mylą więc czas zacząć żyć szczęśliwie :)
 
Od jutra [emoji16] znam to [emoji38] moje chipsy czekają
Ja tak okropnie sie prowadzilam caly rok przed 1 ciaza i zaszlam w 1 cyklu XD a z moim bylym jak bylam piekna i mloda pol roku sie staralismy i nic XD wrecz sie rozstalismy. A tu mnie moj obecny upasl 20 kilo przed ciaza i gitarunia. Teraz staram sie tak nie zrec. ( wlasnie wpiepszylam paczke galaretek). Od jutra wracam na zdrowe jedzenie :D
 
reklama
Do góry