reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ale nawet te, które dopiero planują się zacząć starać w 2021, bo teraz np. robią badania, to i tak już teraz są staraczkami. :) Starania się to nie tylko seks. Ale też badania chociażby, przyjmowanie suplementów i samo planowanie już jest staraniami. Spokojnie te osoby też moglyby w wątku 2020 pisać. I może nie byłoby takiej spiny, że ktoś w ciąży to ma się nie odzywać, a ktoś to się stara jeszcze w 2020 a nie dopiero w styczniu to też nie ten wątek i tak dalej... 🤷🏼‍♀️ Ja nie lubię spin... Jeszcze jeśli jest jakaś mała spina pomiędzy stałymi użytkownikami danego tematu, cóż, zdarza się... Ale jak wpada ktoś, kogo sytuacja nie dotyczy, kto w wątku w ogóle się nie udziela, a nagle wpada tylko po to, żeby sypnąć komentarzem, który wywoła zadymę i zanim kurz opadnie albo jak opadnie to znowu znika aż do kolejnej zadymy... To coś chyba jest nie tak. 🤔

Kobietki, w styczniu ostro się bierzemy do roboty i w lutym, żeby w grudniu mieć malucha pod choinką. 🙃
 
Ale nawet te, które dopiero planują się zacząć starać w 2021, bo teraz np. robią badania, to i tak już teraz są staraczkami. :) Starania się to nie tylko seks. Ale też badania chociażby, przyjmowanie suplementów i samo planowanie już jest staraniami. Spokojnie te osoby też moglyby w wątku 2020 pisać. I może nie byłoby takiej spiny, że ktoś w ciąży to ma się nie odzywać, a ktoś to się stara jeszcze w 2020 a nie dopiero w styczniu to też nie ten wątek i tak dalej... [emoji2372] Ja nie lubię spin... Jeszcze jeśli jest jakaś mała spina pomiędzy stałymi użytkownikami danego tematu, cóż, zdarza się... Ale jak wpada ktoś, kogo sytuacja nie dotyczy, kto w wątku w ogóle się nie udziela, a nagle wpada tylko po to, żeby sypnąć komentarzem, który wywoła zadymę i zanim kurz opadnie albo jak opadnie to znowu znika aż do kolejnej zadymy... To coś chyba jest nie tak. [emoji848]

Kobietki, w styczniu ostro się bierzemy do roboty i w lutym, żeby w grudniu mieć malucha pod choinką. [emoji854]
Ja mam w styczniu urodziny. Może dostanę ten wymarzony prezent [emoji173]
 
Nawet nie próbuj! Całym sercem na Ciebie liczę![emoji173]
To tak jak ja na Ciebie ❤️ moja szyjka mnie w ciula robi, rano była miękka jakaś i wysoko miałam wrażenie, albo źle sprawdziłam bo ciasno tam że ledwo palce wkładam. Teraz jest znowu nisko i twarda i zamknięta. No nic, zobaczymy co z temperaturami w następnych dniach. 🙄
 
reklama
Do góry