reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Uczepiły się tego moderatora. Mogę wam oddać tę funkcję jak tak bardzo chcecie [emoji2368]
Każdy kto zakłada wątek prywatny staje się moderatorem. Nie ma castingu ani szczególnych wymagań.

Moderatora obowiązują pewne zasady i pisanie jprd jest jej złamaniem. Ma pilnować porządku i rozdzielać zwaśnionych a nie powodować wojny. Nad modami jest administracja. Zawsze można napisać skargę wyżej.

I tak, kiedyś na forum było dużo przyjemniej. Nikt nikogo nie wyzywał ani nie wyganiał, bo po prostu leciał za to z forum.

Zasady obowiązują i w realu i w sieci.
 
Jedyna radość z tego wrednego małpiszona to taka, że moja faza lutealna tym razem trwała 11 dni zamiast 10. Oczywiście mogę tylko przypuszczać bo nie mam potwierdzonej owu. Opieram się tylko na testach owu, temperaturze i moich odczuciach.
 
Żeby zagrzać sobie dobrze miejsce 😁 niech sobie jest 😉 z początku wpisywały się dziewczyny które będą się starać w 2021 i już zaczynają o tym myśleć 😉

A czasami rozpoczęcie starań wymaga dużo czasu i pracy nad zdrowiem zanim się zacznie. Ja zaczynam za 6 tygodni, a od roku walka jest naprawdę ostra, żeby organizm to jakoś zniósł. I też przecież się staram właśnie z myślą o dziecku, żeby zajść i dać Mu szanse na prawidłowy rozwój, sama dla siebie bym tyle nie zniosła. Nie wszyscy dadzą radę z marszu, niektórzy muszą się przygotowywać jak do maratonu. 😀
 
O ja cie...nie było mnie tu 2 dni a tu takie coś...bez komentarza...
Ja już po @ i myślę zrobić w poniedziałek badania tsh, estrogen, magnez, prolaktyna by znaleźć przyczyne ogólnie moich niepowodzeń. W tym cyklu u mnie przede wszystkim muszę zmienić myślenie tzn relax[emoji41][emoji41] bo chyba stres przeważa w moim życiu [emoji17]
 
reklama
O ja cie...nie było mnie tu 2 dni a tu takie coś...bez komentarza...
Ja już po @ i myślę zrobić w poniedziałek badania tsh, estrogen, magnez, prolaktyna by znaleźć przyczyne ogólnie moich niepowodzeń. W tym cyklu u mnie przede wszystkim muszę zmienić myślenie tzn relax[emoji41][emoji41] bo chyba stres przeważa w moim życiu [emoji17]

Hormony tj. Prolaktyne i estrogen najlepiej robić w 2-5dc do tego jeszczs lh, fsh.
Tsh w dowolnym dniu cyklu.
 
Do góry