reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Utrzymujące się kilka dni zaraz po [emoji85] przy owulacji jak i po endo wynosi 4/6

To dziwne. Endo rośnie w trakcie cyklu a jak nie dochodzi do zagnieżdżenia to złuszcza się (maleje) i mamy okres. A Ty piszesz ze u Ciebie jak masz okres rośnie [emoji2368] nie do końca rozumiem jak to jest możliwe [emoji85]
 
reklama
Sprawdziłam że składzie jest cefuroksym, cefalosporyny też są bezpieczne, wybierz do końca i zrób betę. Powodzenia🤞
A na przyszłość antybiotyki bierze się minimum 5dni, bo inaczej bakterie się uodparniają na dany antybiotyk, i antybiotyk zaczyna działać średnio po 3dawce. Zdrówka!
 
Sprawdziłam że składzie jest cefuroksym, cefalosporyny też są bezpieczne, wybierz do końca i zrób betę. Powodzenia🤞
A na przyszłość antybiotyki bierze się minimum 5dni, bo inaczej bakterie się uodparniają na dany antybiotyk, i antybiotyk zaczyna działać średnio po 3dawce. Zdrówka!
Dziękuję ci bardzo ❤️
 
Hahaha, mówisz że piekło kochana ja te 8 lat temu marzyłam o piekle bo to co przechodziła nie wiem jak nazwać. Wspominam jak dziś jak wyglądał mój dojazd do ginekologa A miałam to 30km po za miastem i jedyne co mogę powiedzieć nie życzę nikomu wysiadacz autobusu co przystanek, iść ulica wymiotować na każdego minietego pachnacego człowieka. Ja jak taki typowy odludz nawet w poczekalniach czekałam przez budynkiem zdala od ludzi A na wizytę wchodzilam na bezdechu by nie zwymiotowac po zamknieciu drzwi od gabinetu. Terrorrrr i jeszcze raz terrorr 🤣🤣🤣🤣

Ja miałam dwa- trzy razy w tygodniu stan agonalny, nie wiedziałam nawet jak się nazywam. Wszystkie układy wysiadały. Co mnie wypuścili ze szpitala to tego samego dnia tam wracałam, a u nich też były cyrki. Nikt mnie samej nigdzie nie wypuszczał, bo za duże ryzyko, chyba że karetka przyjechała. 😀 Ale bardzo chciałam żyć i marzyłam, żeby jednak zostać na tym świecie dłużej. 😀

Raz musiało pogotowie z policją i strażą pożarną wbijać się do mnie przez balkon na dźwigu, bo zostałam na chwilę sama. Urodziłam też przez przez nagle cc, bo było tragicznie i zabrało mnie pogotowie. 🤦
 
Ostatnia edycja:
To dziwne. Endo rośnie w trakcie cyklu a jak nie dochodzi do zagnieżdżenia to złuszcza się (maleje) i mamy okres. A Ty piszesz ze u Ciebie jak masz okres rośnie [emoji2368] nie do końca rozumiem jak to jest możliwe [emoji85]
Ale zrozumiałaś. Albo ja ale napisałam. Hehehe w każdym razie u mnie jest tak przed owulacja endo ma maksymalnie 10 i to w dniach kilka dni po @@ A jak jest 3 dni przed owulacja i 3 dni po owulacji mam endo Max 4.52 tak jak np w tym miesiącu. A @ przychodzi mi niespełna 4/5 dni po owulacji
 
Ja miałam dwa- trzy razy w tygodniu stan agonalny, nie wiedziałam nawet jak się nazywam. Wszystkie układy wysiadały. Co mnie wypuścili ze szpitala to tego samego dnia tam wracałam, a u nich też były cyrki. Nikt mnie samej nigdzie nie wypuszczał, bo za duże ryzyko, chyba że karetka przyjechała. 😀 Ale bardzo chciałam żyć i marzyłam, żeby jednak zostać na tym świecie dłużej. 😀

Raz musiało pogotowie z policją i strażą pożarną wbijać się do mnie przez balkon na dźwigu, bo zostałam na chwilę sama. Urodziłam też przez przez nagle cc, bo było tragicznie i zabrało mnie pogotowie. 🤦
No to masakra. W każdym razie jak myślę o tamtych czasach to aż miło się w sumie wspomina i chce się to i tak przechodzić mimo takich cyrkow
 
Hej dziewczyny ja właśnie zrobiłam test noo i znowu negatywny 😢😢 jestem jakieś 4-6dni przed okresem myślicie ze jeszcze może się coś zmienić ?
 
Ale zrozumiałaś. Albo ja ale napisałam. Hehehe w każdym razie u mnie jest tak przed owulacja endo ma maksymalnie 10 i to w dniach kilka dni po @@ A jak jest 3 dni przed owulacja i 3 dni po owulacji mam endo Max 4.52 tak jak np w tym miesiącu. A @ przychodzi mi niespełna 4/5 dni po owulacji

Masz te owulacje potwierdzone u ginekologa? Bo jak masz fazę lutealna 4-5 dniowa to najpierw musisz ja wydłużyć, zarodek nie ma kiedy się zagnieździć, bo do zagnieżdżenia dochodzi 6-12dpo, to Ty już jesteś w trakcie albo po @. Nic Ci na to lekarz nie powiedział?! Jeśli o tym wie i nic nie robi to go zmień, od razu.
 
reklama
Do góry