reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Poczekaj jeszcze. Mnie na 2 dni przed małpa bladzioch straszny, ledwo widoczny się pojawił. A dziś już w dniu miesiączki jest kreseczka.
4-6dni to jeszcze dużo czasu i wszystko może się zmienić.
Trzymam kciuki [emoji1696]
dziękuje ale obawiam się ze @ przyjdzie bo pobolewa mnie podbrzusze i ogólnie mam tak ze mogę się rozpłakać w minutę wiec pewnie hormony szaleją
 
reklama
Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było, ale byłam troche podłamana i ogólnie dużo na głowie.
Dzisiaj mam 12dc, byłam na monitoringu i okazało się, że jest pęcherzyk 20mm, ktory pojawił się po clo. Mam dzisiaj wziąć zastrzyk ovitrelle i działać [emoji91]. Oby marzec był tym szczęśliwym miesiącem [emoji6]
 
Dziewczyny jeszcze jedna kwestia jak byłyście w ciąży to bolała was jedna pierś czy dwie ? Bo ja mam wrażenie ze boli mnie sutek ale bardziej czuje po jednej stronie
 
@karolinka1992 juz na wielu wątkach dziewczyny tłumaczyły Ci kiedy testować, kiedy dochodzi do zagnieżdżenia itp. Czekaj spokojnie do terminu miesiączki, szczególnie, że dopiero zaczęłaś obserwować swój cykl. Masz 16-dniową fazę lutealną? Owulację jakoś potwierdzoną?
 
Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było, ale byłam troche podłamana i ogólnie dużo na głowie.
Dzisiaj mam 12dc, byłam na monitoringu i okazało się, że jest pęcherzyk 20mm, ktory pojawił się po clo. Mam dzisiaj wziąć zastrzyk ovitrelle i działać [emoji91]. Oby marzec był tym szczęśliwym miesiącem [emoji6]
Ja aktualnie 18dc, kilka dni po ovitrelle tylko że po letrozol, clo na mnie nie działa 😬 też liczę na to że marzec będzie dla nas TYM miesiącem 🤞🏻😁 życzę Ci i nam wszystkim żeby w tym miesiącu zaskoczyło 🥰
 
Dziewczyny jeszcze jedna kwestia jak byłyście w ciąży to bolała was jedna pierś czy dwie ? Bo ja mam wrażenie ze boli mnie sutek ale bardziej czuje po jednej stronie
Mnie sutki bolą/swędzą/są wrażliwe przed @ często i nie jest to związane z ciążą 😉 Im bardziej będziesz się skupiać na tym czy jesteś w ciąży tym więcej będziesz miała "objawów"
Polecam zająć myśli czym innym 😉
 
Macie jakieś skutki uboczne po letrozolu/luteinie? Ja się czuję okropnie, mam atrakcje żołądkowo-jelitowe non stop plus dodatkowo bolą mnie stawy i niemoc mnie dopada 😩
 
Dziewczyny jeszcze jedna kwestia jak byłyście w ciąży to bolała was jedna pierś czy dwie ? Bo ja mam wrażenie ze boli mnie sutek ale bardziej czuje po jednej stronie

Nie ma to żadnego znaczenia czy boli Cię jedna pierś, czy druga, czy obie, czy swędzi, czy cała, czy tylko sutek, czy z boku, czy z dołu. Dolegliwości piersiowe wynikają w tym momencie z wyższego poziomu progesteronu w fazie lutealnej, z ciąża czy bez. Niektórych w ogóle nie bolą.
 
reklama
Do góry