reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej dziewczyny ja właśnie zrobiłam test noo i znowu negatywny 😢😢 jestem jakieś 4-6dni przed okresem myślicie ze jeszcze może się coś zmienić ?
Co prawda mojej koleżance tez wyszło 4 dni przed @ ale z drugiej strony jest to z nami koleżanka która całą ciążę miała testy negatywne i ja też znam historię ze nawet do 10 tygodnia wychodziły negatywne 😬 ale to są dosyć rzadkie przypadki
 
Niby 2 ale owulacja nie jest potwierdzona przez gin

Serio? 2dni po owulacji i zrobiłaś test ciążowy? A wiesz ze do zagnieżdżenia dochodzi 6-12dpo i ze dwa dni po nim dopiero może coś wysikasz?

Skoro owu niepotwierdzona to na jakiej podstawie sobie ja wyznaczyłas? Może coś nie tak policzylas [emoji6]
 
Tak potwierdzona w tym cyklu i to zupełnie przypadkiem się dowiedziałam że ona u mnie wypada w takim terminie. Na początku i tak muszę zrobić kilka innych badań. Powiem szczerze że ginekolog nie mając wg pojęcia o niepłodności wtórnej więcej mnie ukierunkowal niż ci z tą znajomością. Za 3 dni mam kolejna wizytę. Bo nie była bym sobą gdyby @ nie przyszła mi na fotelu u ginekologa 😅😅😅 co do ginekologa to właśnie zmieniłam na takiego zwykłego bo ten poprzedni to tylko kazał Ci 2 tyg przychodzić A na koniec wepchnal mi antykoncepcyjne których mi niestety pod żadnym pozorem brać nie wolno
Masz te owulacje potwierdzone u ginekologa? Bo jak masz fazę lutealna 4-5 dniowa to najpierw musisz ja wydłużyć, zarodek nie ma kiedy się zagnieździć, bo do zagnieżdżenia dochodzi 6-12dpo, to Ty już jesteś w trakcie albo po @. Nic Ci na to lekarz nie powiedział?! Jeśli o tym wie i nic nie robi to go zmień, od razu.
 
Poczekaj jeszcze. Mnie na 2 dni przed małpa bladzioch straszny, ledwo widoczny się pojawił. A dziś już w dniu miesiączki jest kreseczka.
4-6dni to jeszcze dużo czasu i wszystko może się zmienić.
Trzymam kciuki [emoji1696]
Hej dziewczyny ja właśnie zrobiłam test noo i znowu negatywny [emoji22][emoji22] jestem jakieś 4-6dni przed okresem myślicie ze jeszcze może się coś zmienić ?
 
Tak potwierdzona w tym cyklu i to zupełnie przypadkiem się dowiedziałam że ona u mnie wypada w takim terminie. Na początku i tak muszę zrobić kilka innych badań. Powiem szczerze że ginekolog nie mając wg pojęcia o niepłodności wtórnej więcej mnie ukierunkowal niż ci z tą znajomością. Za 3 dni mam kolejna wizytę. Bo nie była bym sobą gdyby @ nie przyszła mi na fotelu u ginekologa [emoji28][emoji28][emoji28] co do ginekologa to właśnie zmieniłam na takiego zwykłego bo ten poprzedni to tylko kazał Ci 2 tyg przychodzić A na koniec wepchnal mi antykoncepcyjne których mi niestety pod żadnym pozorem brać nie wolno

Jeśli faktycznie tak jest to musisz wydłużyć fazę lutealna [emoji2368] albo stosuje się terapie hormonalna na wyregulowanie albo bierze duphaston lub luteinę na wydłużenie tej fazy.
 
reklama
Do góry