reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ważne że jest plan działania. Wierzę że będzie skuteczny. A jest trudny /obciążający? Fizycznie, emocjonalnie, finansowo ?

Kropek miał w poniedziałek 1.5 cm. Bardzo wyczekiwany ten Kropek i bardzo doceniam kolejną szansę od losu. Choć Kropek daje mi popalić zdrowo [emoji6]
Miło, że pytasz [emoji3590] No ciężko, jestem obecnie w 14 cs, byłam dziś w klinice, na pierwszy rzut oka oboje zdrowi, mamy plan działania i mam nadzieję, że niedługo będziemy mieć upragnionego maluszka [emoji847]
A co u ciebie słychać? Ile ma kropek? [emoji4]
 
Dziewczyny, chyba 1dc 🥺 dziwne ze o tej godzinie przychodzi ale najpierw zauważyłam na bieliźnie brązową (jak nigdy) plamę a na papierze różowo. Brzuch nie boli... coś mnie to zastanawia ale nadzieja zgasła a właśnie miałam pisać M aby po pracy wjechał do apteki bo się testy skończyły... ☹️
 
A u mnie w końcu po roku starań dwie kreseczki ❤️
 

Załączniki

  • Snapchat-81588500.jpg
    Snapchat-81588500.jpg
    133,4 KB · Wyświetleń: 146
Jak reagujecie na lek dostinex? Biorę pół tabletki raz w tygodniu. Zaczęłam od tamtego czwartku. I teraz wiem że to wina tego leku. U mnie to ból żołądka, mdlenie, zawroty głowy i przeogromna senność. Nie chciałabym zmieniać go na inny bo on kosztuje kupę kasy. Tylko ja jestem taka lewa? Czy Wy też? Haha :)
 
reklama
495BC6CF-553E-42E1-9B91-37ED5688B505.jpeg
Cześć dziewczyny, rano tak sytuacja. Zrobiłam jeszcze pinka i wyszedł negatywny, więc ten cień plusika z dołu biorę za błąd barwnika 😩
 
Do góry