reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Kupiłam oeparol, tylko nie wiem, czy jedna dwa razy dziennie (1020mg na dobe) czy dwie dwa razy dziennie (2040mg na dobe) bo pisałyście w sumie, że od 1500mg do 3000mg jest okej:)

Ja zauważyłam poprawę przy stosowaniu 1 dziennie po 2 tabletki. Czasem mi się zdarza wziąć 2 razy po dwie ale to rzadko o tym pamiętam. Też stosuje Oeparol ;)
 
reklama
Dziewczyny nie wytrzymałam i zrobiłam kolejny test. Teraz już nie mam wątpliwości :-)
 

Załączniki

  • IMG_20210226_100134.jpg
    IMG_20210226_100134.jpg
    202 KB · Wyświetleń: 103
Bardzo mocno trzymam kciuki [emoji173] I mam jakieś wewnętrzne przekonanie że szybko doświadczysz tego cudu [emoji3059] Bardzo Ci tego życzę!
Na razie łatwy, diagnostyka i drożność w następnym cyklu [emoji4] od wyniku zależy co będziemy robić dalej [emoji847] mam nadzieję, że wcześniej zdąży się mały cud [emoji1696]
Super, że kropek ma się dobrze, podobno jak daje popalić to znaczy, że silna ciąża [emoji173]️
 
reklama
Do góry