reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ważne że jest plan działania. Wierzę że będzie skuteczny. A jest trudny /obciążający? Fizycznie, emocjonalnie, finansowo ?

Kropek miał w poniedziałek 1.5 cm. Bardzo wyczekiwany ten Kropek i bardzo doceniam kolejną szansę od losu. Choć Kropek daje mi popalić zdrowo [emoji6]
Na razie łatwy, diagnostyka i drożność w następnym cyklu 😊 od wyniku zależy co będziemy robić dalej 🤗 mam nadzieję, że wcześniej zdarzy się mały cud 🤞
Super, że kropek ma się dobrze, podobno jak daje popalić to znaczy, że silna ciąża ❤️
 
Ostatnia edycja:
32 dzień cyklu, z tym że są one nie regularne-pcos.
Jest 12-14 dni po owulacji potwierdzonej, ale nie wiem kiedy była dokładnie. Na monitoringu w piątek 12.02 o godzinie 12 jeszcze nie było owulacji, a w poniedziałek 15.02 rano było już po.

W takim razie ja bym spróbowała jeszcze zatestować za 2 dni :)
 
32 dzień cyklu, z tym że są one nie regularne-pcos.
Jest 12-14 dni po owulacji potwierdzonej, ale nie wiem kiedy była dokładnie. Na monitoringu w piątek 12.02 o godzinie 12 jeszcze nie było owulacji, a w poniedziałek 15.02 rano było już po.
W takim razie tyle dni po owulacji to test już powinien być wiarygodny 😊 zrób sobie z rana 3 test chociaż ja do rana pewnie bym nie wytrzymała 🤣 któryś z testów jest fałszywy oby ten, który nie pokazał nic 😊
 
W takim razie ja bym spróbowała jeszcze zatestować za 2 dni :)
W takim razie tyle dni po owulacji to test już powinien być wiarygodny 😊 zrób sobie z rana 3 test chociaż ja do rana pewnie bym nie wytrzymała 🤣 któryś z testów jest fałszywy oby ten, który nie pokazał nic 😊
Zaczekam do poniedziałku. Mam cichą nadzieje, że jednak ten cień to nie błąd, ale nie chce się nastawiać. Dobrze, że w weekend dużo zajęć mam to może nie będę tyle myśleć 🤷🏽‍♀️
 
reklama
Dziewczyny zaczynam tej cykl przygodę z olejem z wiesiołka, zobaczymy. Co prawda od 2dc ale mam nadzieję, że coś pomoże.
Kupiłam oeparol, tylko nie wiem, czy jedna dwa razy dziennie (1020mg na dobe) czy dwie dwa razy dziennie (2040mg na dobe) bo pisałyście w sumie, że od 1500mg do 3000mg jest okej:)
 
Do góry