reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
dziewczyny ile dni do waszych @? i w jakim czasie robicie testy ciążowe? w dniu spodziewanej @ czy wcześniej? jak tak to ile dni wcześniej?
urwało mi wiadomość 😂 wiec cykle 28-33 a dziś 22dc byłam na monitoringu i owulacja BYŁA ❤️ drugi raz z rzędu przy 3 monitoringach (pierwszy był bezowulacyjny). Testy robię oczywiście za wcześnie bo czasem robiłam tydzień przed @, teraz wiem, ze to nie ma sensu i czekam aż nie przyjdzie 🐵 w tym miesiącu czuje się inaczej, jakoś pewna, ze się udalo(?) chce w to wierzyć ale nic sobie nie wmawiam i nie doszukuje się narazie objawów bo ostatnio miałam wszystkie ciążowe a ciąży brak i małpa przyszła. Wszystkim ⏸ gratuluje!!! ❤️
 
urwało mi wiadomość 😂 wiec cykle 28-33 a dziś 22dc byłam na monitoringu i owulacja BYŁA ❤️ drugi raz z rzędu przy 3 monitoringach (pierwszy był bezowulacyjny). Testy robię oczywiście za wcześnie bo czasem robiłam tydzień przed @, teraz wiem, ze to nie ma sensu i czekam aż nie przyjdzie 🐵 w tym miesiącu czuje się inaczej, jakoś pewna, ze się udalo(?) chce w to wierzyć ale nic sobie nie wmawiam i nie doszukuje się narazie objawów bo ostatnio miałam wszystkie ciążowe a ciąży brak i małpa przyszła. Wszystkim ⏸ gratuluje!!! ❤️

Ooo trzymam mocno kciuki!!! Może tym razem się udało ❤️

U mnie dziś 21dc i chcialabym zrobić test w ndz bo we wtorek planowana @! Bo chyba do wtorku to nie doczekam! 🙈
 
Ooo trzymam mocno kciuki!!! Może tym razem się udało ❤️

U mnie dziś 21dc i chcialabym zrobić test w ndz bo we wtorek planowana @! Bo chyba do wtorku to nie doczekam! 🙈
ja dziś byłam w rossmanie po zapas testów wzięłam 3 różne, których nigdy nie miałam 😍😆 oby nie korciły jak zwykle 😂 trzymam kciuki za niedziele !!! ❤️
 
Dawno mnie tu nie było...ale wracam zapytać o opinie...
Co myślicie?
 

Załączniki

  • IMG_20210216_201024.jpg
    IMG_20210216_201024.jpg
    57,1 KB · Wyświetleń: 171
reklama
Do góry