reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Już mam takie napięcie w podbrzuszu plus się wydzieram na wszystkich że jestem pewna 🙄 nawet sobie wina nalałam. Chociaż tyle, że można się napić 🤣
Dziewczyny a jak właśnie macie z alkoholem? Ja ogólnie od wielu miesięcy staram się unikać i bardzo rzadko pije... Po owulacji do miesiączki to w ogóle... Ale czasem jak np dzisiaj miałam taka wielka ochotę na grzańca więc sobie zrobiłam...
Znając siebie będę miała potem wyrzuty sumienia jak się znowu nie uda..
Z jednej strony tyle się naczytalam o wpływie używek tzn papierosow i alkoholu na płodność a z drugiej zastanawia mnie czy mała ilość rzeczywiście ma jakiś wpływ tak jak np kubeczek grzańca czy lampka lub dwie wina...
 
Zdecydowana większość ludzi urodziła się bo ktoś kiedyś wypił za dużo alkoholu [emoji6]
Gdyby alkohol wypity do dnia @ miał tak duży wpływ to już dawno ludność by wymarła.
Oczywiście długotrwałe nadużywanie jakichkolwiek używek jest szkodliwe i ma wpływ na nasze zdrowie, nie tylko na płodność, ale myślę że zdrowy umiar jest tu sensownym rozwiązaniem [emoji41]
Dziewczyny a jak właśnie macie z alkoholem? Ja ogólnie od wielu miesięcy staram się unikać i bardzo rzadko pije... Po owulacji do miesiączki to w ogóle... Ale czasem jak np dzisiaj miałam taka wielka ochotę na grzańca więc sobie zrobiłam...
Znając siebie będę miała potem wyrzuty sumienia jak się znowu nie uda..
Z jednej strony tyle się naczytalam o wpływie używek tzn papierosow i alkoholu na płodność a z drugiej zastanawia mnie czy mała ilość rzeczywiście ma jakiś wpływ tak jak np kubeczek grzańca czy lampka lub dwie wina...
 
Hmmm chciałam dzisiaj zatestować, ale przez poranne zaspanie męża kompletnie Mi to z głowy wyleciało [emoji2356]także nom[emoji2957]nie ma jak to mąż wyłączy budzik, a weź Go potem dobudź[emoji1787]patrzy się i mówi "ale o co Ci chodzi" "Osz kurw... to już ta godzina[emoji33]"[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji2356]
 
Dzień Dobry [emoji2956]
Ja dziś się skusiłam i zatestowałam [emoji2358] taka biel vizira, że czekam na jutrzejszą [emoji204][emoji81][emoji81][emoji81] czyli moje sobotnie plamienie było nie wiadomo czym [emoji2370] i tak pomyślałam, że zbadam TSH i progesteron, w ktorym dniu cyklu i w jakich godzinach robić?

P. S tak mnie naszła rano myśl, że skoro nie będę mieć okrągłego brzuszka to może się wziąć za to aby był płaski [emoji81]
 
Hmmm chciałam dzisiaj zatestować, ale przez poranne zaspanie męża kompletnie Mi to z głowy wyleciało [emoji2356]także nom[emoji2957]nie ma jak to mąż wyłączy budzik, a weź Go potem dobudź[emoji1787]patrzy się i mówi "ale o co Ci chodzi" "Osz kurw... to już ta godzina[emoji33]"[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji2356]
A myślałam, że zobaczę dzisiaj 2 kreski 😄
 
reklama
Dzień dobry 😊 któraś
dziś się testuje? Jak tam wasze samopoczucia? Ja dzis 3+2
Ale nie mam na razie zadnych objawów żadnego bólu w piersiach nic. Więc nie nastawiam się zbytnio ze sie udało ale i tak oczywiście nie mogę doczekać się niedzieli i wykonania testu 🙈(we wtorek @) miłego dnia wszystkim!
 
Do góry