reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
dziewczyny ile dni do waszych @? i w jakim czasie robicie testy ciążowe? w dniu spodziewanej @ czy wcześniej? jak tak to ile dni wcześniej?
Nie lubię białych testów. Najszybciej dwa dni do miesiączki, ale w tym cyklu plamię, więc raczej okres mnie uprzedzi🤔
 
Ja z kolei tuż przed owulacja, dziś 13dc. Owulacja wg aplikacji 15/16dc. Od jutra do piatku działamy. Na weekend Maz wyjeżdża, więc musimy wykorzystać ten czas 😊
Gratulacje dla dzisiejszych II-kreskowych🥳🥳
 
U mnie też za dwa dni. W sobotę miałam plamienie, w niedzielę i wczoraj lekkie brudzenie a dziś cisza. Ani kropki. Już sama nie wiem [emoji33]
To może się udało? Życzę Ci tego całą sobą. Ja jak nigdy czuję, że nie mam szans w tym cyklu, bo temp sobie, objawy sobie, testy owu też dodatnie szybko jak nigdy, no i te plamienia🤷
Zazwyczaj jestem pełna nadziei i dopiero jak się zaczyna okres to jestem podłamana.
zakupiłam już testy owu na kolejny cykl i zastanawiam się nad kupnem ovarinu🤔
A chwilowo tylko mąż co rano pyta czy dostałam już okres🤣
 
To może się udało? Życzę Ci tego całą sobą. Ja jak nigdy czuję, że nie mam szans w tym cyklu, bo temp sobie, objawy sobie, testy owu też dodatnie szybko jak nigdy, no i te plamienia[emoji1745]
Zazwyczaj jestem pełna nadziei i dopiero jak się zaczyna okres to jestem podłamana.
zakupiłam już testy owu na kolejny cykl i zastanawiam się nad kupnem ovarinu[emoji848]
A chwilowo tylko mąż co rano pyta czy dostałam już okres[emoji1787]
Ja sama nie wiem co myśleć. W sobotę zobaczyłam plamienie i mojemu oznajmiłam, że okres praktycznie nadszedł i ma mnie nie denerwować [emoji1787] ale narazie zniknęło, a nigdy nie miałam tak. Z plamienia zawsze rozkręcała się @ w max 2 dni. Poczekam do czwartku na rozwój sytuacji
 
Ja sama nie wiem co myśleć. W sobotę zobaczyłam plamienie i mojemu oznajmiłam, że okres praktycznie nadszedł i ma mnie nie denerwować [emoji1787] ale narazie zniknęło, a nigdy nie miałam tak. Z plamienia zawsze rozkręcała się @ w max 2 dni. Poczekam do czwartku na rozwój sytuacji
To plamienie miałaś w których dc?
Trzymmmmmam kciuki żeby to była implantacja 😊😊
 
reklama
Do góry