reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja pamiętam jak w ciąży piłam wodę z ogórków o matulu i to szklankami[emoji1787][emoji1787][emoji1787]wszyscy się ze Mnie śmiali. Jak była robiona sałatka na Boże Narodzenie to wydzierałam się na rodzinę żeby przypadkiem Mi tej wody nie wylewali[emoji2356][emoji2356][emoji2356]gdzieś tak z miesiąc po porodzie spróbowałam wody z ogórków i to już nie było to [emoji38] aż Mnie wtedy wstrząchło z obrzydzenia jak Ja mogłam to pić [emoji1787][emoji2356][emoji38]
Nigdy mnie nie bolaly piersi, sutki i nie swedzialy. Nawet przed @. A tym razem tak jest. Żyły na piersiach, kłucie jajnikow, czasami chwilowy ból krocza, taki jakby skurcz. Ciagniecie na dole brzucha. Jestem zmeczona jak cholera. Moge spac i spać. Nawet kawa nie pomaga. A co do kawy pije ja ale nie smakuje tak dobrze jak kiedyś. Taka jakas jest mgła, cierpka. I najgorsze to chyba zmiany nastrojów. Niedawno pisalam o tym,że podziwiam mojego chlopa bo ja bym sama nie wytrzymala ze sobą. Wystraczy,że czasami cos powiedzial co mi sie nie spodobalo i mialam ochotę płakać. Budzilam się radosna jak skowronek a tu bec nagle bylam wkurzona, krzyczalam i mi wszystko przeszkadzalo. A dzisiaj zauwazylam,że mam troche ciasno w plaszczu w piersiach. Wszedzie tak samo ale w piersiach bardziej czułam wszystko. Taki nacisk. Nie wiem czy coś jeszcze. Smak na wode z ogórków. Trzy dni temu po prostu wstalam wieczorem bo bylam glodna. Podeszlam do lodowki i jak zobaczylam ogorki to az mi slinka poszla. Napilam się wody z ogorkow i to bylo to. Poszlam spać [emoji23] dużo pije i czasami wstawalam w nocy siku aż 4 razy. Gdzie zazwyczaj nigdy nie wstawalam. Jedynie jak @ była.
 
reklama
Wypije ją bo mnie nie obrzydza ale ma inny smak mimo,że kupuje te co zawsze pijalam. Ale może i dobrze. Przynajmniej raz na jakis czas będę piła. Zdrowiej dla dziecka. O ile to jest to. Oby. Mam nadzieję bo skąd te objawy muszą być. Na tym pierwszym tescie o czułości 25 jak zobaczylam cień to myślałam,że mam omamy. I sobie wmawiam. A ten drugi. Nie minelo 5 minut a juz widziałam. Na zdjeciu widac więc to raczej nie omamy. :)
Ja to się śmieje ze zawsze ale to zawsze chociażby cień widać cytuje słynny tekst ,,to wiedz ze coś się dzieje” 😂 ja mam za sobą stertę przerobionych testów i w życiu wyszły mi tylko 2 pozytywne które zrobiłam jeden po drugim dla pewności,ale u mnie to już była bardzo ciemna kreska, beta wykonana na drugi dzień to wynik 340, ale to był wykonany test tydzień po terminie spodziewanej @ ale spokojnie, niech beta rośnie radośnie 😊
 
W ogóle...może to niezbyt przyjemny temat ale zauważyłam dzisiaj,że od kilku dni mocz pachnie inaczej, intensywniej. Dzisiaj jak mi wyszla ta słaba kreska oczywiście od razu wpisalam i szukałam. I się okazuje,że to normalne bo właśnie jest wieksza reakcja na zapachy. Bylam pewna,że mam jakąś infekcje ale zapach nie pasowal mi pod infekcje bo nie jest to zapach rybi. Nie ma krwi a śluzu mam dużo i również w normalnym odcieniu.
Temp. Dzisiaj rano 37.3 ale to mierzone normalnie w ustach zazwyczaj w pochwie mam 2 stopnie wiecej czyli 37.5 by bylo.
 
Ja pamiętam jak w ciąży piłam wodę z ogórków o matulu i to szklankami[emoji1787][emoji1787][emoji1787]wszyscy się ze Mnie śmiali. Jak była robiona sałatka na Boże Narodzenie to wydzierałam się na rodzinę żeby przypadkiem Mi tej wody nie wylewali[emoji2356][emoji2356][emoji2356]gdzieś tak z miesiąc po porodzie spróbowałam wody z ogórków i to już nie było to [emoji38] aż Mnie wtedy wstrząchło z obrzydzenia jak Ja mogłam to pić [emoji1787][emoji2356][emoji38]
Teraz cie rozumiem ;) jak się napilam to ona taka fajna chlodna. Tyle mi sprawilo ukojenia :)
 
W ogóle...może to niezbyt przyjemny temat ale zauważyłam dzisiaj,że od kilku dni mocz pachnie inaczej, intensywniej. Dzisiaj jak mi wyszla ta słaba kreska oczywiście od razu wpisalam i szukałam. I się okazuje,że to normalne bo właśnie jest wieksza reakcja na zapachy. Bylam pewna,że mam jakąś infekcje ale zapach nie pasowal mi pod infekcje bo nie jest to zapach rybi. Nie ma krwi a śluzu mam dużo i również w normalnym odcieniu.
Temp. Dzisiaj rano 37.3 ale to mierzone normalnie w ustach zazwyczaj w pochwie mam 2 stopnie wiecej czyli 37.5 by bylo.
W jakich dniach cyklu wybraliście się?
 
Zakupiłam sobie testy owulacyjne, nigdy wcześniej nie miałam z tym doczynienia, chce sobie sprawdzić czy w tym miesiącu wystąpi u mnie owulacja (jestem 2 tygodnie po CP zakończonej laparoskopią).Czy ja dobrze rozumiem ze jeżeli ta druga kreska jest widoczna ale zdecydowanie bledsza od kontrolnej tzn ze owulacja w danym momencie nie występuje?
 
Zakupiłam sobie testy owulacyjne, nigdy wcześniej nie miałam z tym doczynienia, chce sobie sprawdzić czy w tym miesiącu wystąpi u mnie owulacja (jestem 2 tygodnie po CP zakończonej laparoskopią).Czy ja dobrze rozumiem ze jeżeli ta druga kreska jest widoczna ale zdecydowanie bledsza od kontrolnej tzn ze owulacja w danym momencie nie występuje?
Tak, najlepiej jak obie kreski są tak samo ciemne, jeśli jest bledsza to znaczy że trzeba próbować dalej
 
Zakupiłam sobie testy owulacyjne, nigdy wcześniej nie miałam z tym doczynienia, chce sobie sprawdzić czy w tym miesiącu wystąpi u mnie owulacja (jestem 2 tygodnie po CP zakończonej laparoskopią).Czy ja dobrze rozumiem ze jeżeli ta druga kreska jest widoczna ale zdecydowanie bledsza od kontrolnej tzn ze owulacja w danym momencie nie występuje?

Owulacja prawdopodobnie wystąpi do 36-48h po pozytywnym teście owulacyjnym, czyli takim, w którym kreska testowa jest tak samo ciemna lub ciemniejsza od kontrolnej. Prawdopodobnie, bo testy owu tylko wskazują na wzrost poziomu LH, ale nie potwierdzają, ze do owu napewno dojdzie. U wielu dziewczyn się sprawdzają (i u mnie, potwierdzone na monitoringach), ale tak samo u sporej ilości dziewczyn nie działają, mimo, ze owulacja się odbywa. Musisz mieć do nich otwarty umysł na początku i po prostu sprawdzić [emoji6] nie wiem jak w Twoim przypadku, czy po CP nie będziesz miała zachwiań hormonalnych, wiec się nie wypowiem.
 
reklama
Do góry