reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Nie mamy dzieci, staramy się tak w pełni świadomie z półtora roku, może trochę mniej. Póki co nasienie i inne podstawowe badania ok. Endometrioza (ognisko usunięte), jajowody drożne, polipy macicy usunięte, zrosty uwolnione. Czekamy na kilka konsultacji w ciągu najbliższych miesięcy, powtórki badań i zobaczymy co zaproponują dalej. Osobiście chciałabym się postymulowac chyba, może mam do dupy jajka [emoji2368][emoji51] no zobaczymy.
Moze zapytaj sama o stymulację warto myślę tym bardziej że podstawy masz usunięcie czego było trzeba , też mialam polipy w macicy usuwane 4lata temu ,zrosty teraz przy laparo ..paskuctwa się przyplątało nie wiadomo skąd..ale ważne ze ten etap mamy za sobą. I kochana nie ważne ile się starasz ,czujesz to samo co kobiety z dłuższym staraniem...każdy cykl zaczyna się tak samo co tu wiele pisac..
A ocena jajeczek wlasnie jest najlepsza podczas stymulacji z monitoringiem .życzę powodzenia✊✊✊😍
 
Cześć dziewczyny 😉

Według obserwacjom śluzu i wyliczeń cyklu owulacją dziś lub jutro więc działamy 😉
Zobaczymy czy coś się z tego wykluje.

A tak poza tym miłego weekendu 😚
Ku mojemu zaskoczeniu u mnie też wygląda że dziś lub jutro a to dopiero 11 dc ale dobrała się do nas bostonka od siostrzeńca 😁 bawcie się dobrze 😎
 
Moze zapytaj sama o stymulację warto myślę tym bardziej że podstawy masz usunięcie czego było trzeba , też mialam polipy w macicy usuwane 4lata temu ,zrosty teraz przy laparo ..paskuctwa się przyplątało nie wiadomo skąd..ale ważne ze ten etap mamy za sobą. I kochana nie ważne ile się starasz ,czujesz to samo co kobiety z dłuższym staraniem...każdy cykl zaczyna się tak samo co tu wiele pisac..
A ocena jajeczek wlasnie jest najlepsza podczas stymulacji z monitoringiem .życzę powodzenia[emoji110][emoji110][emoji110][emoji7]

Zagadywalam kiedyś u jednego gina, ale nie był na to szczególnie chętny. Myśle, ze w przyszłym roku ktoś się jednak tego podejmie [emoji1696] akurat mamy pare konkretnych spotkań zaplanowanych, wiec wypytam o wszystko [emoji3526] dzięki! [emoji3590]
 
Dziewczyny mam rozterkę - dziś lub jutro będzie owulka a my w 5. dniu bostonki i choć siły są jest dylemat czy się starać? Czy choroba na tym etapie myślicie że może potencjalnie wpłynąć na zarodek?
 
Kiedy dowiedziałam się, że od przyszłego cyklu mam brać clo i duphaston po owu ucieszyłam się ale teraz zastanawiam się czy wgl wskazana jest stymulacja przy torbieli endometrialnej (1,5mm), która jestem "szczęśliwa" posiadaczka?
Nie wiem czym jest torbiel endometrialna, ale ja przy hipoechogennej miałam zakaz stosowania aromka, bo, słowami gin, „będziemy pompować torbiel a nie pęcherzyki”. Może skonsultuj to jeszcze raz z lekarzem? Wahałabym się tak jak Ty.
 
reklama
Troche jakbym czytała o sobie ... jeszcze 3 lata temu ważyłam 63kg przy 175 cm... w 3 lata 17kg na plusie... ale u mnie to zmiana pracy na siedzącą biurowa zamiast 8h na nogach plus przeprowadzka do Hiszpanii i tutejsze jedzenie...
jeśli to nie zbyt prywatne pytanie to ile ważysz ze mówisz że to już nadwagą? Moze nie jest aż tak źle?
W najgorszym momencie przekroczyłam 100. Teraz u diabetyka 92.

Ps. Też w pracy siedzę glownie za biurkiem. Pracuje jako sekretarka medyczna.
 
Ostatnia edycja:
Do góry