reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Nie wiem czym jest torbiel endometrialna, ale ja przy hipoechogennej miałam zakaz stosowania aromka, bo, słowami gin, „będziemy pompować torbiel a nie pęcherzyki”. Może skonsultuj to jeszcze raz z lekarzem? Wahałabym się tak jak Ty.
No właśnie to jest takie z jednej strony głupie dla mnie bo w sumie ona wie, ze ja mam torbiel endometrialna to przecież chyba nie zapisałaby mi clo ale masz rację zanim zacznę brać zapytam jej jeszcze raz:)
 
Tak, zastrzyki. 399 za opakowanie jeśli zamówisz w doz z odbiorem w aptece. Kupowana na miejscu jest za 623. Jeśli chodzi o zużycie to Wszystko zależy od dawkowania. Pierwsze opakowanie wystarcza na ponad miesiąc jeśli zwiększa się dawki co tydzień zgodnie z zaleceniami, ale ja nie zamierzam wchodzić na duże dawki tak szybko jak jest w instrukcji i mam nadzieję, ze uda mi się osiągnąć efekt nie wchodząc nawet na połowę maksymalnej.
Ale to już robię na własną rękę, więc oczywiście polecam słuchać lekarzy.
A i co ważne, na czas zażywania tego leku nie można się starać o ciążę



BTW. To są zastrzyki w brzuch? Jeśli mogę wiedzieć, ile Cię będzie kosztowała taka kuracja? Pani doktor mówiła, że ok. 360 zł miesięcznie. Na necie widziałam ceny ocierajace się nawet o tysiaka [emoji86]
 
W najgorszym momencie przekroczyłam 100. Teraz u diabetyka 92.

Ps. Też w pracy siedzę glownie za biurkiem. Pracuje jako sekretarka medyczna.
Oj wiem jak łatwo jest przytyć a jak ciężko to zrzucić 😔 sama walczę ale jakos brak motywacji i samozaparcia. Fajnie ze sie zmobilizowałas! Trzymam kciuki !
 
Oj wiem jak łatwo jest przytyć a jak ciężko to zrzucić 😔 sama walczę ale jakos brak motywacji i samozaparcia. Fajnie ze sie zmobilizowałas! Trzymam kciuki !
Kiedyś trzeba. Mam takie postanowienie, że zawalcze o własną siebie :) na razie tydzień diety, plus od środy glucophage. - 4,6 kg w dół. A to jakoś motywuje.
 
Tak, zastrzyki. 399 za opakowanie jeśli zamówisz w doz z odbiorem w aptece. Kupowana na miejscu jest za 623. Jeśli chodzi o zużycie to Wszystko zależy od dawkowania. Pierwsze opakowanie wystarcza na ponad miesiąc jeśli zwiększa się dawki co tydzień zgodnie z zaleceniami, ale ja nie zamierzam wchodzić na duże dawki tak szybko jak jest w instrukcji i mam nadzieję, ze uda mi się osiągnąć efekt nie wchodząc nawet na połowę maksymalnej.
Ale to już robię na własną rękę, więc oczywiście polecam słuchać lekarzy.
A i co ważne, na czas zażywania tego leku nie można się starać o ciążę
Jeśli chodzi o ciąże to na razie spasowalismy. Muszę najpierw zdrowotnie trochę dojść do siebie, bo inaczej nic z tego nie będzie. Dawaj znać jak się czujesz na tych zastrzykach.
 
reklama
Do góry