reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny, pytanie zimnej beczki. Polecacie jakieś piguły na wypadające włosy, które w razie czego można brać w ciązy ?
 
reklama
Dzwoniła do nas dziś moja teściowa, która od roku się do nas nie odzywała bo się obraziła (długa historia) i jedno z pierwszych pytań to: „a co Wy się tak ociagacie? Już myslalam że będę witać wnuka za chwile, badalas sie już?” ….. Ręce mi opadły [emoji85]
Nie żartuj... Masakra. Jak można być tak bezczelnym [emoji33] chyba bym powiedziała jej parę słów na Twoim miejscu.
 
Cześć dziewczyny. Dzień do okresu... a już coś sie powoli zapowiada... w nocy bóle krzyżowe także średnio się wyspałam ..😒 nie chce żeby ta małpa przychodziła 😪😪
 
Cześć dziewczyny. Dzień do okresu... a już coś sie powoli zapowiada... w nocy bóle krzyżowe także średnio się wyspałam ..😒 nie chce żeby ta małpa przychodziła 😪😪
jak masz zapas testów, to możesz zrobić. Jak musisz specjalnie kupić, to nie rób i czekaj 😝

U mnie zjazd psychiczny - czyli PMS puka do mych drzwi 😂 Jakaś podenerwowana od rana chodzę 😝 Myśl, że mogło się udać w tym cyklu = 0 😐 No nic, będziemy lecieć z kolejnym 😁
 
jak masz zapas testów, to możesz zrobić. Jak musisz specjalnie kupić, to nie rób i czekaj 😝

U mnie zjazd psychiczny - czyli PMS puka do mych drzwi 😂 Jakaś podenerwowana od rana chodzę 😝 Myśl, że mogło się udać w tym cyklu = 0 😐 No nic, będziemy lecieć z kolejnym 😁
ja tez tak myślałam nawet jak test robiłam to z mysla po co go robisz i tak będzie jedna kreska i po min na niego spojrzałam i szok bo dwie kreski wyszły 😂😂😂 a co najlepsze razem z testem piwo sobie kupiłam bo byłam umówiona z przyjaciółka na ploteczki na kamerce i na piwko 😂😂😂 i nici wyszły z picia 🤣
 
Moja gin mówiła że badania powinny być po 2 poronieniach od razu robione (ja rwalam się po pierwszym więc mnie uspokajała) albo po roku bezowocnych starań
My mamy za sobą 10 CS (niekoniecznie każdy z monitorangimi testami owulacyjnymi) w tym jeden ciąża zakończona poronieniem i na tym etapie już nam zaleciła pełen pakiet badań (wcześniej miałam same hormony) łącznie z badaniem nasienia
więc myślę że spokojnie czas je zrobić 🙂
No właśnie mój gin tez mi powiedział, że po roku dopiero, a na razie na spokojnie. Mamy za sobą dwa poronienia, ale bardzo wczesne... Nim usłyszeliśmy serduszko. Moja mama położna też mówi, żeby na spokojnie. A ja tak zaczęłam się zastanawiać. W sumie przez parę miesięcy mąż pracował w delegacji i dużo stresu było, a do tego brał leki obniżające płodność. Może nie powinnam jeszcze wariować😅 ale wiesz jak to jest🙈 Zaczynam się zastanawiać czy to tylko kwestia kiepskiego czasu jaki u nas był, czy może coś tam siedzi ukryte😉
 
No właśnie mój gin tez mi powiedział, że po roku dopiero, a na razie na spokojnie. Mamy za sobą dwa poronienia, ale bardzo wczesne... Nim usłyszeliśmy serduszko. Moja mama położna też mówi, żeby na spokojnie. A ja tak zaczęłam się zastanawiać. W sumie przez parę miesięcy mąż pracował w delegacji i dużo stresu było, a do tego brał leki obniżające płodność. Może nie powinnam jeszcze wariować😅 ale wiesz jak to jest🙈 Zaczynam się zastanawiać czy to tylko kwestia kiepskiego czasu jaki u nas był, czy może coś tam siedzi ukryte😉
Powiem Ci że ja je zrobiłam zanim gin kazała ale to dlatego że w głowie mi siedziało że jak coś jest nie tak to stracę druga ciążę z własnej winy... I to mnie tak meczylo że zrobiłam dla własnego spokoju ☺️ żeby się bardziej nie stresować ☺️
 
Wiecie co wlasnie dostalam telefon z przychodni do ktorej mialam wizyte za niecaly miesiąc, że lekarza nie będzie w tym terminie bo ma pilny wyjazd i wizyte mam jutro 😣 ale na co mi wizyta jutro? a znowu jak odwołam to nie wiem ile będę musiała czekac... ile jest wazne skierowanie na morfologie krwi od lekarza?
 
reklama
Do góry