reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Jezu, tyle się wałkuje na tym wątku, że rada „odpuść to się uda” albo „nie myśl negatywnie” to najgorsza rada na świecie dla kobiet, które maja poważne problemy zdrowotne, starają się latami, ronią ciążę. To rada na zasadzie oskarżenia „nie zaszłaś w ciaze z własnej winy, bo za bardzo chciałaś”. Może ronimy też „bo za bardzo się martwimy”?
Nie wiem, moze te rady są w dobrej wierze pisane, ale mam ochotę podkreślić, że są beznadziejne dla większość kobiet starających się zajść w ciaze.
O jak ja tego nie znoszę! Szczególnie rady ciotek klotek, które nie znając sytuacji ani leczonych chorób i problemów mówią -„ przestań latać po lekarzach, to zajdziesz w ciąże” nóż mi się otwiera w kieszeni za każdym razem .
 
reklama
Dziewczyny, 24 września miałam owulacje, wczoraj test z wieczornego moczu bladzioch, dzisiaj z porannego blada ale bardzo wyraźna kreska, poszłam na bete z krwi, wartość chyba bardzo mała 9,13. Co myślicie?Zobacz załącznik 1323534
Trzymam kciuki żeby było wszystko ok😘

W pierwszej ciąży żaden test nie pokazał mi ciemnej kreski…
Wszystkie były blade a zrobiłam ich kilka :)
Nawet po terminie @
 
Dziewczyny a co byście polecaly przy wzdętym brzuchu? Zaczęłam się znowu więcej ruszać ale nie wiem, co jeszcze robić.
Mialam problemu ze wzdętym brzuchem przez ostatnie miesiące porobilam sobie troche badan i wyszla alergia na mleko krowie... od kiedy przestawilam sie na roslinne problem zniknął 😊 może spróbuj i u siebie .
 
reklama
Hej, u mnie tez była ciąża pozamaciczna i mnóstwo lekarzy mówiło jak Twój. Aż trafiłam do świetnego profesora który totalnie mnie zaskoczył - powiedział, ze ryzyko ciąży pozamacicznej jest teraz zwiększone, ale niezależnie od tego z której strony będzie owulacja i jego zdaniem bez sensu jest czekać i sprawdzać. Ryzyko takie samo, bo pecherzyki są przechwytywane czasem przez przeciwległe jajowody. Któraś z dziewczyn mi tu napisała, ze miała owulacje po droznej stronie, a zaszła w ciąże pozamaciczna, która ulokowała się w przeciwnym jajowodzie 🥺🥺🥺 Wiec… ja postanowiłam posłuchać profesora. I zaryzykować. Oczywiście nie namawiam Cię do tego, ale dziele się moja historia. U mnie wiadomo było po hsg ze jeden jajowod jest niedrożny.
ja pisałam, u mnie była ta nieszczęsną sytuacja ze owulacja z drożnej a ciaza w lewym niedroznym jajowodzie. Nie ma reguły, trzeba działać 😉
 
Do góry