reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

A mnie dziś tak sutki zaczęły bolec ze się nie mogę dotknąć. Po prostu aż ledwo stanik noszę. Dobrze że pracuje z domu to mogę sobie odpuścić 😂 zamówiłam do paczkomatu testy pink, przyjdą mi jutro. Niech leżą na zaś :) czekam czekam. Nie umiem tylko odróżnić bólu piersi przed okresem a na początku ciazy. Ostatnim razem jk zaszłam, to myslalam ze sutki sobie powykrecam, tak bolały…
O to może dobry znak 😊 mnie w pierwszej ciąży bolaly delikatnie piersi i to tylko od dołu i góry 😅jednak to bylo 4 lata temu a ciało sie bardzo zmieniło od tamtego czasu jak i objawy okresowe . 🤷🏼‍♀️
 
reklama
A ja jeszcze tydzień aż ta wredna @ przyjdzie. Nic mnie nie boli, poza macicą... Czasem coś kłuje, czasem jakby szyjka bolała i wysypało mnie na twarzy jak nastolatkę z gimnazjum🤣 Zazwyczaj miałam tak w pierwszy dzień okresu, ale nie na tydzień przed🤣🤪 Chyba wredna @ znęca się nade mną😅
 
Hej🙂 ja to już nawet nie pamiętam objawów z 1 ciąży. Jedynie że zamiast okresu zalewał mnie biały śluz, w konkretnych ilościach 😅 natomiast dzisiaj odebrałam wyniki cytologii i wyszła mi kl 1 (także super, bo zawsze miałam 2). I przy okazji zbadałam ponownie progesteron i tsh. Tsh mi spadło z 4,3 na 3,5, zawsze to coś. Jeszcze czekam na progesteron 😉
 
Dziewczyny mam dla was kilka wiadomości o fotek.
1 fotka przyrost hcg [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
2 fotka dzisiaj totalnie z przypadku, poszłam do przychodni zapisać się na wizytę za 2 tygodnie jak dostałam wynik rosnącego hcg .... Pani pisze pisze i nagle mówi zapraszam pod gabinet, ale że co.....jak....
Lekarz ma wolna godzinę przyjmie Pania .... No to poszłam i pokazuje wam fotkę którą dostałam .
Screenshot_2021-10-06-13-21-05-691_com.android.chrome.jpeg
IMG_20211006_144411.jpeg
 
Hej🙂 ja to już nawet nie pamiętam objawów z 1 ciąży. Jedynie że zamiast okresu zalewał mnie biały śluz, w konkretnych ilościach 😅 natomiast dzisiaj odebrałam wyniki cytologii i wyszła mi kl 1 (także super, bo zawsze miałam 2). I przy okazji zbadałam ponownie progesteron i tsh. Tsh mi spadło z 4,3 na 3,5, zawsze to coś. Jeszcze czekam na progesteron 😉
2 też jest bardzo.dobra 😉 normalna u kobiet współżyjących. U mnie nawet kiedyś sie pojawiła 3 ale na szczęście nic z tego wiekszego nie wyszło. Jakis stan zapalny 🤷🏼‍♀️ który organizm sam zwalczył i dzisiaj 1 😊
 
Dziękuje , ze pytasz. Słabo 😕, psychicznie trochę nie bardzo. Okres wciąż nie przyszedł. 16dpo i nic nie zapowiada niestety. Już chce to mieć za sobą, ze tak powiem. Może wtedy będzie lżej. Jutro jeszcze raz beta zeby mieć z czym iść do lekarza i wizyta. Może mnie trochę uspokoi :) jak pogadamy o dalszych planach
 
reklama
Do góry