reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Dokładnie! Stres u nerwy nie pomagają. Wyluzuj się troszke, odpocznij pod kołderka, jakiś pozytywny film itd. Do poniedziałku szybko zleci czas.
Właśnie to zamierzam zrobić :) jutro spacer z psem po lesie i trochę wyluzuje ;) martwię się tylko pon bo idę do pracy a że pracuje w biedrze to ciężko będzie nie dźwigać :( a nie chce nikomu mówić o ciąży
 
Dziewczyny 🥺 dziś zrobiłam test ciążowy 14 dp podaniu Ovitrelle ( podany był 19.09) a na teście kreseczka druga. Jestem taka roztrzęsiona ze ciężko myśli pozbierać. Czy to może być wciąż Ovitrelle? Zdaje mi się ze tak długo to już nie powinno go być. Dziś jestem w 12-13 dpo, potwierdzona monitoringiem.
 

Załączniki

  • DC7A6CF3-FB9D-48C4-AB69-34FFEDB47A3C.jpeg
    DC7A6CF3-FB9D-48C4-AB69-34FFEDB47A3C.jpeg
    423,1 KB · Wyświetleń: 148
Dziewczyny 🥺 dziś zrobiłam test ciążowy 14 dp podaniu Ovitrelle ( podany był 19.09) a na teście kreseczka druga. Jestem taka roztrzęsiona ze ciężko myśli pozbierać. Czy to może być wciąż Ovitrelle? Zdaje mi się ze tak długo to już nie powinno go być. Dziś jestem w 12-13 dpo, potwierdzona monitoringiem.
Nie powinien to byc Ovitrelle. Zalecenia lekarza sa takie zeby wlasnie 14dni po zatrzyku robić test ciazowy ;)
U mnie 10 dni po zastrzyku juz nie bylo sladu. Ale kazdy organizm jest inny. trzymam kciuki za ciaze 🤞🏼❤️
 
Nie powinien to byc Ovitrelle. Zalecenia lekarza sa takie zeby wlasnie 14dni po zatrzyku robić test ciazowy ;)
U mnie 10 dni po zastrzyku juz nie bylo sladu. Ale kazdy organizm jest inny. trzymam kciuki za ciaze 🤞🏼❤️
Dziękuje ! Nadal nie mogę uwierzyć ze to może być ciaza, niby były już podejrzane objawy, ale takich „objawów ciążowych „ to miałam mnóstwo, poprzednio tez. Jutro z rana lecę do laboratorium 😀 i będzie wszystko jasne. Mężowi narazie nic nie mówię, zeby później nie było mu przykro.
 
reklama
Dziękuje ! Nadal nie mogę uwierzyć ze to może być ciaza, niby były już podejrzane objawy, ale takich „objawów ciążowych „ to miałam mnóstwo, poprzednio tez. Jutro z rana lecę do laboratorium 😀 i będzie wszystko jasne. Mężowi narazie nic nie mówię, zeby później nie było mu przykro.
no nie! Zaraz wszystkie wyjdą ze staraczek! 😂 Ale cieszy mnie to bardzo 😁
 
Do góry