reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Nie wiem, być moze. To zalezy jaki prog masz.
Wiem wiem zaczynam panikować .. ale mój facet też już panikuje że mam robić betę w pon i po dobrym przyroście jak się potwierdzi odrazu do lekarza .. pracuje w biedrze nie chce narażać drugiej ciąży znowu ... Zresztą mój Arek powiedział że test mam za 2 dni zrobić w dniu miesiączki haha też widzę już panika mu się udziela betę testy już poleciał po drugi test na drugim kreska słabsza ale wydaje mi się że to od częstego sikania i picia :)
 
reklama
Wiem wiem zaczynam panikować .. ale mój facet też już panikuje że mam robić betę w pon i po dobrym przyroście jak się potwierdzi odrazu do lekarza .. pracuje w biedrze nie chce narażać drugiej ciąży znowu ... Zresztą mój Arek powiedział że test mam za 2 dni zrobić w dniu miesiączki haha też widzę już panika mu się udziela betę testy już poleciał po drugi test na drugim kreska słabsza ale wydaje mi się że to od częstego sikania i picia :)

Beta przede wszytstkim i przyrost. Wtedy lekarz, ale on tez nic nie zobaczy.
Zrób tez proga sobie jak będziesz robić bete
 
Gratulacje 😘
Cześć dziewczyny, miłego wieczoru. Dziś 21dc, właśnie wracam z monitoringu. Przed wizytą się stresowałam że nic z tego nie będzie i pewnie pęcherzyk się wchłonie, ale teraz jestem mega szczęśliwa [emoji16] pęcherzyk pękł i owulacja była prawdopodobnie w czwartek. Widać było ciałko żółte, a nawet lekarz pokazał jak wygląda jajnik po pęknięciu pęcherzyka. Teraz pozostaje czekać całe długie 2 tygodnie i się okaże czy ujrzę w końcu [emoji3498] czy nie... Ale jestem bardzo pozytywnie nastawiona.
Super, trzymam kciuki😘

A ja w 15 dc dostałam jakiegoś plamienia 😞
Takie krótkie… jakby żywa krew w śluzie…
I nie wiem co to, czy owu pozniej była i owulacyjne czy znów mi hormony zaczynaja świrować..😭
 
Gratulacje ❤️Opowiedz czy coś czujesz. Jakieś objawy? Czy przeczuwalas ? Czy CIA było innego w tym cyklu 🙂?
W sumie to nie bardzo czułam się inaczej :) piersi mniej mnie bolały gdzie zawsze przed okresem bolą już tydzień przed i to tak że dotknąć ich nie mogę a teraz dopiero dzisiaj zaczynają boleć :) dzisiaj lekko mi się kręciło w głowie i od jakiegoś czasu było mi tak gorąco że myślałam że się ugotuje we własnym ciele dzisiaj za to mega duszno 🙆i może to głupie ale miałam sen że dostalam okres u mnie zawsze sny są odwrotnością xD jak śniło mi się że byłam w ciąży przed okresem wiedziałam że nic z tego nie będzie :p do tego kot przychodził i kład mi się na brzuchu :p teraz czuje jakbym miała zaraz okres dostać taki dziwny ból podbrzusza ale to w pierwszej ciąży straconej też tak miałam czułam się jak na okres tylko tam dopiero 2 dni po planowanej miesiączce wyszły 2 kreski a teraz jestem 2 dni przed więc mam trochę cykora że znów się źle skończy :(
 
W sumie to nie bardzo czułam się inaczej :) piersi mniej mnie bolały gdzie zawsze przed okresem bolą już tydzień przed i to tak że dotknąć ich nie mogę a teraz dopiero dzisiaj zaczynają boleć :) dzisiaj lekko mi się kręciło w głowie i od jakiegoś czasu było mi tak gorąco że myślałam że się ugotuje we własnym ciele dzisiaj za to mega duszno 🙆i może to głupie ale miałam sen że dostalam okres u mnie zawsze sny są odwrotnością xD jak śniło mi się że byłam w ciąży przed okresem wiedziałam że nic z tego nie będzie :p do tego kot przychodził i kład mi się na brzuchu :p teraz czuje jakbym miała zaraz okres dostać taki dziwny ból podbrzusza ale to w pierwszej ciąży straconej też tak miałam czułam się jak na okres tylko tam dopiero 2 dni po planowanej miesiączce wyszły 2 kreski a teraz jestem 2 dni przed więc mam trochę cykora że znów się źle skończy :(
Kładł *
 
reklama
W sumie to nie bardzo czułam się inaczej :) piersi mniej mnie bolały gdzie zawsze przed okresem bolą już tydzień przed i to tak że dotknąć ich nie mogę a teraz dopiero dzisiaj zaczynają boleć :) dzisiaj lekko mi się kręciło w głowie i od jakiegoś czasu było mi tak gorąco że myślałam że się ugotuje we własnym ciele dzisiaj za to mega duszno 🙆i może to głupie ale miałam sen że dostalam okres u mnie zawsze sny są odwrotnością xD jak śniło mi się że byłam w ciąży przed okresem wiedziałam że nic z tego nie będzie :p do tego kot przychodził i kład mi się na brzuchu :p teraz czuje jakbym miała zaraz okres dostać taki dziwny ból podbrzusza ale to w pierwszej ciąży straconej też tak miałam czułam się jak na okres tylko tam dopiero 2 dni po planowanej miesiączce wyszły 2 kreski a teraz jestem 2 dni przed więc mam trochę cykora że znów się źle skończy :(
nie myśl tyle o możliwej stracie tylko dlatego ze już tak miałaś. Oczyść trochę głowę, zajmij się czymś :) nie denerwuj się
 
Do góry