reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny w poście nie było pytania o owulację tylko o zrobienie testu jak szybko może wyjść ... Przyczepilyscie się wszystkie owulacji czy była czy nie a nie to było ważne w tym poście ...
Skoro się przyczepiłam to trzeba było nie pytać czy jest sens robić test. A skąd mam wiedzieć czy jest sens jak nie wiem czy była owulacja. Dobrze że nie będziesz musiała już takich pytań zadawać ✌🏻
 
reklama
A ja dzisiaj rano wstałam z taaakim bólem podbrzusza, że aż się wystraszyłam. Od tamtej pory cały czas mnie lekko kłuje prawa strona. Miewałam już tak, dlatego dalej monitoruje :)
Właśnie jutro podjade do laboratorium ☺️, ale wciąż jest takie niedowierzanie ze szok. Ale chce na spokojnie do tego podejść.
gratuluje :)
 
Hej dziewczyny :) my z mężem działaliśmy w weekend. Chociaż cykl stracony to cieszę się ze wszystko wróciło do normy w kwestii seksu. Przynajmniej póki co 😊
Mam do was pytanie bo w owulacji jesteście bardziej doświadczone. Otóż. We wtorek milam pozytywny test owu, ale od tego czasu do dziś nawet mam bole jak przy owu itp. Powiedzieć mi ile u was utrzymują się objawy owulacji ?
 
Hej dziewczyny :) my z mężem działaliśmy w weekend. Chociaż cykl stracony to cieszę się ze wszystko wróciło do normy w kwestii seksu. Przynajmniej póki co 😊
Mam do was pytanie bo w owulacji jesteście bardziej doświadczone. Otóż. We wtorek milam pozytywny test owu, ale od tego czasu do dziś nawet mam bole jak przy owu itp. Powiedzieć mi ile u was utrzymują się objawy owulacji ?
bóle jajnika towarzyszą mi od momentu samej owulacji, aż do miesiączki. Nasilenie zależy od tego, z którego jajnika poszło.
 
Do miesiączki.
A monitorujesz cykl w jakiś dodatkowy sposób?
Np. Temperatura?
Nie, nigdy nie mierzylam, wcześniejsze cykle robiłam tez testy ale nie wychodziły tak jak ten po Letrozolum i to by było na tyle, w 12dc bodajże byłam u lekarza i były pecherzyki. Tyle mojej wiedzy
 
Nie, nigdy nie mierzylam, wcześniejsze cykle robiłam tez testy ale nie wychodziły tak jak ten po Letrozolum i to by było na tyle, w 12dc bodajże byłam u lekarza i były pecherzyki. Tyle mojej wiedzy

Ja tam odczuwam objawy max 3 dni i potem chwile przed @ dochodzi nabrzmienie piersi, ew ból podbrzusza dzien przed @.
 
Hej dziewczyny :) my z mężem działaliśmy w weekend. Chociaż cykl stracony to cieszę się ze wszystko wróciło do normy w kwestii seksu. Przynajmniej póki co 😊
Mam do was pytanie bo w owulacji jesteście bardziej doświadczone. Otóż. We wtorek milam pozytywny test owu, ale od tego czasu do dziś nawet mam bole jak przy owu itp. Powiedzieć mi ile u was utrzymują się objawy owulacji ?
To jest chyba bardzo indywidualne bo mnie boli jajnik od kilku dni przed owulacja do momentu owulacji, a jak pęknie pecherzyk czuje ulgę aż do miesiączki.
 
reklama
Do góry