reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Wyjaśniliście sobie z mężem wszystko, co go tak męczyło?
Mąż nie chce o tym rozmawiać, z tego co nie raz mówił chodzi o prace, nie lubi swojej pracy, uważa ze mało zarabia, nie wiem na jaką zmienić.
Ale zdani w kwestii dzieci nie zmienił i bardzo chce :) a obawiałam się ze może o to chodzić bo kiedyś miał takie zawahanie, ale dawno to było. Póki co cieszę się ze ma lepszy humor i staram się żeby tak było nadal :)
 
reklama
Mąż nie chce o tym rozmawiać, z tego co nie raz mówił chodzi o prace, nie lubi swojej pracy, uważa ze mało zarabia, nie wiem na jaką zmienić.
Ale zdani w kwestii dzieci nie zmienił i bardzo chce :) a obawiałam się ze może o to chodzić bo kiedyś miał takie zawahanie, ale dawno to było. Póki co cieszę się ze ma lepszy humor i staram się żeby tak było nadal :)

Jak go dobija praca polecam aby zaczął myśleć nad zmIana. Ja sama jestem w trakcie zmiany. Złożyłam rezygnacje w swojej, gdzie budżetówka, dodatki i praca czas nieokreślony. I nie zaluje, mialam jej dosc i bylam zmeczona psychicznie. Teraz poszukuje i mimo to nie przerywam staran
 
W ciąży muszą Ci znaleźć termin do dowolnego specjalisty w ciągu 7 dni roboczych
Ooo nawet nie wiedziałam 🙆 mam wykupiony pakiet PZU tam mam opcję iść w środę popołudniu ale jestem w pracy ... Dzisiaj będę rozmawiać. Kierowniczka że nie przyjdę chyba nie chce znowu przechodzic tego samego a popołudniu u nas jest bardzo dużo dźwigania i wogole dużo stresu mamy ...
 
Jak go dobija praca polecam aby zaczął myśleć nad zmIana. Ja sama jestem w trakcie zmiany. Złożyłam rezygnacje w swojej, gdzie budżetówka, dodatki i praca czas nieokreślony. I nie zaluje, mialam jej dosc i bylam zmeczona psychicznie. Teraz poszukuje i mimo to nie przerywam staran
Podoba stymulacja właśnie jest u męża. I ja oczywiście go popieram i ma moje pełne wsparcie. Tylko on nie wie co chce robić, ale chce zarobić
 
Ooo nawet nie wiedziałam 🙆 mam wykupiony pakiet PZU tam mam opcję iść w środę popołudniu ale jestem w pracy ... Dzisiaj będę rozmawiać. Kierowniczka że nie przyjdę chyba nie chce znowu przechodzic tego samego a popołudniu u nas jest bardzo dużo dźwigania i wogole dużo stresu mamy ...
Jak poinformujesz pracodawcę o ciąży to nie będziesz nic dźwigać, bo musi dostosować stanowisko pracy. To jest pierwsza opcja przed zwolnieniem lekarskim.
 
Jak poinformujesz pracodawcę o ciąży to nie będziesz nic dźwigać, bo musi dostosować stanowisko pracy. To jest pierwsza opcja przed zwolnieniem lekarskim.
U mnie nie ma opcji się nie stresować albo nie dźwigać za mało ludzi jest .. pozatym nie chce żeby ktoś wiedział narazie że jestem w ciąży za tydzień i tak miałam iść na wolne ...
 
reklama
Jeśli ciąża nie jest zagrożona to nie istnieje powód by iść na l4. W pracy mają obowiązek dostosować Ci warunki pracy.
Pracujesz w dużej firmie, jeśli nie
dadzą rady dostosować stanowiska muszą Cię zwolnić z obowiązku świadczenia pracy i normalnie wypłacać wynagrodzenie.
Przez to łażenie na l4 w ciąży kobiety mają przeje.bane na rynku pracy.
Warto znać swoje prawa i z nich korzystać
Jeśli ktoś nie pracował w tej firmie to tak właśnie gada ... Ja już jedna ciążę straciłam i pracowałam do czasu aż się dowiedziałam że mam czekać na poronienie ... Teraz nie chce się stresowac ... W mojej pracy ciągle się dźwiga nie ma innej opcji ... I dodatkowo bardzo dużo stresu ... Dodatkowo jak wcześniej pracowałam to kazali mi nawet pracować do 24 po 10 godz ... Więc to jest temat rzeka .
 
Do góry