reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny, wrzucam zdjęcie testów owulacyjnych, od góry 2.09, 3.09 i na samym dole dzisiejszy. Czy wg Was wczorajszy (środkowy) jest pozytywny?
Jak dla mnie na żadnym nie ma piku. Albo już po, albo jeszcze przed.

Hej dziewczyny :) ja z podobnym pytaniem do koleżanki. Wczoraj miałam monitoring gin stwierdził, że lada dzień powinna być owulacja, bo pęcherzyki są już ładne i duże. Dla pewności robię też testy owulacyjne. Myślicie, że to już pik czy jeszcze chwila?
No już pik, testowa ciemniejsza niż kontrolna. Pamiętasz jakiej wielkości pecherzyki?
 
Dziewczyny!
Czy jest tu ktoś z Górnego Śląska komu została lametta?
Teraz mnie coś tknęło, że braknie mi jednej tabletki na jutro 😑
Nie wiem jak to liczyłam a teraz weekend.
 
@staraczka_22 ,Jak tam sytuacja? Ja już nie pamietam kiedy miałam taki długi cykl, ale szczęście w nieszczęściu , ze chyba coś zaczyna pobolewac, wiec obstawiam ze okres dostanę niebawem 😁 i można będzie działać dalej z HSG.
U mnie nadal nic. Dziś 39dc. W 32dc czulam ból jajnika i byłam pewna, że to po prostu taki ból przed okresem bo na drugi dzień spodziewałam się miesiączki ale skoro nadal nic i nawet nic nie czuje to podejrzewam, że w tym dniu mogła być dopiero owulacja i okresu mogę się spodziewać dopiero za tydzień🙄🙄 to były cykl jakieś 45dni. Masakra totalna. Mam tylko cały czas wzdety brzuch.
 
U mnie też jakiś pechowy tydzień, wybrałam się do rodziny w odwiedziny, w trasie samochód prawie padł, środek nocy, jakoś dotoczyłam się do brata. Pożyczyłam od niego samochód, żeby do rodziców dojechać, też coś z nim nie tak. W weekendy pewnie owulacja, ale nawet nie sprawdzam bo nie ma sensu. I tak nie mam jak do siebie wrócić. Także cykl na straty. Wolne jutro w pracy wzięłam , mam nadzieję, że samochód uda się naprawić i będę miała czym wrócić, jak nie trzeba się będzie z pociągami przeprosić.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny zrobiłam 2 test pepino rano i niestety negatyw :( jestem jeszcze przed miesiączką ale już wiem że nic z tego mam wrażenie jakby juz ze mnie leciało ból piersi ból jajników i podbrzusza :( to już koniec moich starań niestety :( a za Was trzymam kciuki i życzę 2 kreseczek na testach :) buziaki ;*
 
reklama
Dziewczyny zrobiłam 2 test pepino rano i niestety negatyw :( jestem jeszcze przed miesiączką ale już wiem że nic z tego mam wrażenie jakby juz ze mnie leciało ból piersi ból jajników i podbrzusza :( to już koniec moich starań niestety :( a za Was trzymam kciuki i życzę 2 kreseczek na testach :) buziaki ;*
W sensie rezygnujesz zupełnie ze starań o ciążę? Ile jesteś przed @?
 
Do góry